КУК чекає на вас!

kukche01

На День відкритих дверей, до Київського університету культури завітали вступники з Оболонського, Дарницького, Шевченківського, Подільського, Печерського, Святошинського, Голосіївського районів столиці та Київської і Чернігівської областей.

Маршрут розпочався із реєстрації у штабі «Абітурієнт-2017», а потім абітурієнти на власні очі побачили усі структурні підрозділи нашого вишу: кафедри, творчі майстерні, спеціалізовані аудиторії, наукову бібліотеку КУК.

Наші гості мають можливість відчути дружню атмосферу Київського університету культури, познайомитися із викладачами, які є професіоналами у своїй галузі, відвідати творчі лабораторії, а ще поспілкуватися із студентами, які розкажуть про дозвілля і як продуктивно використати вільний час.

kukche03

Майбутні першокурсниці Діана і Тамара з Оболонської ЗОШ №233 були в захваті від побаченого. Дівчата з впевненістю сказали, що КУК – це перспективний і престижний ВНЗ, який сподобався всім їхнім однокласникам. А ще додали, що відчути себе VIP-гостями, отримали консультацію щодо вступу і почули відповіді на усі запитання, які їх цікавили.

kukche03

Найбільш очікуваною для молоді під час Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

kukche03

«Без зайвої скромності хочу сказати, що ви завітали до найкращого університету країни.

У виші представлено більше 40 спеціальностей, 60% з яких немає аналогів в Україні.

Потужно співпрацюємо із зарубіжними вузами та маємо кілька міжнародних проектів. Закінчивши бакалаврат в університеті культури, ви зможете отримати два дипломи – український та європейський.

Якщо у вас є здорові творчі амбіції, мета, внутрішній стержень, воля до перемоги – тоді КУК чекає на вас!» – зазначив Михайло Михайлович.

Абітурієнти щиро подякували за прийом у Київському університеті культури і зробили чимало фото на пам’ять.