КУК сповідує філософію переможців

kukspov25

Дні відкритих дверей продовжуються, сьогодні до університету культури завітали абітурієнти з Житомирської області та Києва.

Уже традиційну, пізнавальну екскурсію навчальними аудиторіями творчими майстернями й інноваційними лабораторіями провели представники Студентського парламенту КУК і штабу «Абітурієнт-2017».

Професорсько-викладацький склад, у свою чергу, провів змістовні консультації щодо умов вступу, правил прийому документів на 2017-ий навчальний рік, а також особливості спеціальностей, які представлені у нашому виші. Про насичені будні, різноманітні розважальні заходами, майстер-класи, вистави, концерти, вечірки, конкурси і фестивалі абітурієнти дізналися після спілкування зі студентами КУК.

kukspov05

Відвідавши Україно-польський центр культури і мови, гості дізналися, що в університеті діє програма «Подвійний диплом», де після закінченні бакалаврату студент може отримати одразу два дипломи – український та європейський.

Молодь також довідалася про унікальну можливість вступу на 2 та 3 курс до університету культури на будь-яку спеціальність без складання ЗНО.

Проте найемоційнішим моментом для абітурієнтів стала зустріч з Михайлом Поплавським, який акцентував увагу молоді на важливому виборі майбутньої професії та поділився власним досвідом, як ставити правильні цілі та досягати їх.

kukspov05

«Зараз ваш зоряний час. Рухайтесь вперед, атакуйте життя та наполегливо йдіть до мети. Формуйте в собі лідерів. Головне в житті ні від кого не залежати. Повинна бути свобода в думках, діях і в словах.

КУК сповідує філософію переможців – «Жити, творити, любити, перемагати» і цьому навчає студентів.

Щастя, миру, добра вам, щоб в душі і серці завжди була весна», – зазначив Михайло Поплавський.

Враження від нашого ВНЗ в абітурієнтів залишились найкращі. Емоції на їхніх обличчях говорили самі за себе. Ніде ще вони не бачили настільки потужної матеріально-технічної бази для навчання і такого переліку перспективних професій. Тут є безліч можливостей для самореалізації. Тому, аби опанувати улюблений фах, молодь збирається вступати саме до Київського університету культури.