КУК святкує випускний !

IMG_0010

У Київському університеті культури відбулося вручення дипломів та присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» випускникам вишу.

Захід пройшов яскраво, у теплій родинній атмосфері. Викладачі Кафедри музичного мистецтва, Кафедри мистецтв, Кафедри дизайну, Кафедри кіно-, телемистецтва, Кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Кафедри дизайну зачіски та стилю, Кафедри журналістики і міжнародних відносин та Кафедри державного управління і права щиросердно вітали своїх вихованців з цією визначною подією в їхньому житті.

IMG_1576

IMG_9365

IMG_1520

IMG_1492

Навчання у виші для «Бакалаврів» на цьому не закінчується, оскільки молодь твердо планує вступати на магістратуру до Київського університету культури, щоб отримати повну вищу освіту і бути готовими до реалізації своїх творчих амбіцій і професійних завдань.

Поздоровити зі святом і висловити побажання студентській молоді завітав Михайло Поплавський:

«Щиро вітаю вас із цією урочистою подією. Ми віримо у вас і ваше професійне майбутнє. Вища освіта в університеті культури відкриває перед вами нові перспективи та можливості в успішному просуванні кар’єрними сходами. Реалізовуйте свої амбіції і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Я пишаюся вами!» – зазначив Михайло Михайлович.

IMG_1092

IMG_1062

IMG_0435

IMG_0569

Привітав своїх студентів і ректор Київського університету культури Володимир Іванович Пилипів: «Ось і настав той момент, коли ви стали дипломованими спеціалістами, з документами, які підтверджують не тільки ваш рівень професіоналізму, але й те, що ви заслуговуєте на неймовірні звершення і життєві досягнення.

Пам’ятайте, що це один із важливих етапів вашого життя, а попереду їх ще багато. Ця мить, яка зараз панує у вашій душі, вашому серці нехай ніколи вас не залишає. Ваша Альма-матер завжди рада вас бачити. Всі ви наші діти, наша гордість. Хай вам завжди щастить».

IMG_0419

IMG_0413

IMG_0350

До вітальних слів приєдналися всі викладачі, декани, куратори та творчі наставники молоді університету культури, побажавши випускникам сміливості, впевненості у власних силах, удачі, вірних друзів, життєвої енергії та професійних перемог.

Усмішка не сходила з облич новоспечених бакалаврів. Святкова атмосфера, влаштована для богемних студентів, зробила цю подію незабутньою. Випускники сердечно дякували за найкращі студентські роки, доброзичливе ставлення та якісну престижну освіту.

IMG_0285

IMG_0290