КУК – твоя європейська освіта!

kuktvo01

Дні відкритих дверей у найпопулярнішому виші столиці тривають. До Київського університету культури завітали активні та талановиті старшокласники Білоцерківської загальноосвітньої школи №7 та Білоцерківського  навчально-виховного об’єднання “Ліцей – МАН”, креативні абітурієнти з Черкаської, Вінницької та Дніпропетровської областей та старанні молодші спеціалісти з Івано-Франківська, Кам’янець-Подільського та Коростишева.

Пройшовши реєстрацію на штабі «Абітурієнт-2017», візитери завітали до Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету кіно і телебачення, Факультету дизайну і реклами, Факультету режисури та шоу-бізнесу, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету культурології, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету музичного мистецтва і були приємно здивовані матеріально-технічною базою КУК. Одинадцяцикласникам також сподобалась перспектива отримати два дипломи: український і європейський.

До речі, для молодших спеціалістів є свої переваги: вони можуть вступати до КНУКіМ одразу на 2 та 3 курс без складання ЗНО.

Майбутні випускники були настільки вражені щирим та відвертим спілкуванням із Михайлом Поплавським, що безперервно висловлювали своє захоплення шквалом бурхливих оплесків та овацій. Після цього ж із задоволенням ділилися емоціями.

«Мені неймовірно пощастило, що сьогодні я потрапив на День відкритих дверей у Київський університет культури. Настільки гостинного прийому для абітурієнтів я ще не бачив. Нас   пригостили смачним сніданком  і обідом, дали розгорнуті відповіді на актуальні та хвилюючі  питання вступу.  Можу відверто сказати, що своє професійне майбутнє я  повністю довіряю  університету культури!», – поділився враженнями одинадцятикласник Білоцерківської загальноосвітньої школи №7 Ігор.

kuktvo01

Не оминув нагоди поділитися своїми враженнями і Сергій: «Мене сповнюють приємні та позитивні емоції, адже столичний виш прийняв нас на найвищому рівні о. Відтепер я цілком впевнений у своєму виборі – це, безперечно, Київський університет культури, який підкорив моє серце модерними фаховими лабораторіями, ввічливими студентами та потужними викладачами.

kuktvo01

Михайло Михайлович у свою чергу надихнув майбутніх студентів на працю над собою:

Успіх починається з правильного вибору професії. Керуйтесь своїм серцем. Зрозумійте, чого ви хочете та наполегливо йдіть до мети.

Хочете бути щасливими? Будьте! Хочете стати популярними? Станьте!

Якщо у вас є воля до перемоги, твердий внутрішній стержень та характер лідера, ваш зоряний шлях має пролягати через КУК!

Труднощі слабкого ламають, а сильного гартують. Будьте сильними, живіть по максимуму і з оптимізмом!

За традицією День відкритих дверей у Київському університеті культури завершився тим, що вступники зробили невеличку фотосесію із Михайлом Поплавським і дівчатами із профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017».