КУК – університет твоєї мрії

kukuntvl81

Київський університет культури щодня зустрічає гостей з різних куточків України, а сьогодні ними стали абітурієнти з Київської та Черкаської областей.

Майбутні першокурсники, після смачного сніданку й реєстрації, розпочали екскурсію університетом. В аудиторіях і лабораторіях університету вони дізналися від викладачів і студентів про особливості підготовки за різними напрямами чи спеціальностями.

Університет культури – місце, де можна освоїти найперспективніші і творчі професії. Здійснюємо підготовку спеціалістів на таких кафедрах:

• Кафедра готельно-ресторанного бізнесу
  • Кафедра міжнародного туризму
  • Кафедра кіно і телемистецтва
  • Кафедра журналістики і міжнародних відносин
  • Кафедра мистецтв
  • Кафедра музичного мистецтва
  • Кафедра державного управління і права
  • Кафедра дизайну зачісок і стилю

Серед абітурієнтів була чимала кількість студентів коледжів та училищ, тому їм дуже сподобалася можливість вступу в університет культури одразу на 2-й чи 3-й курс без складання ЗНО з дипломом «Молодшого спеціаліста».

kukuntvl82

Радісною подією для вступників стала зустріч з Михайлом Поплавським.

«Я з упевненістю можу сказати, що ви завітали до найкрутішого вузу країни. Київський університет культури працює за новітніми міжнародними стандартами та активно використовує досвід освітньої галузі європейських країн.

Виховуйте в собі характер, волю до перемоги, працюйте на перспективу та ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Добра вам, любові, мирного неба, щоб в душі і серці завжди була весна», – побажав Михайло Поплавський.

kukuntvl84

kukuntvl85

Тетяна і Леся, які навчаються на в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту щиро дякували Михайлу Поплавському за чудовий прийом й надану можливість побувати в одному з кращих вишів країни, відчути неповторну студентську атмосферу, поспілкуватися з викладачами і отримати вичерпну інформацію щодо правил прийому на 2017 навчальний рік.

kukuntvl83

kukuntvl87

Екскурсія Київським університетом культури допомогла вступникам більш детально дізнатися про  студентське життя, побачити великі перспективи, які гарантує навчання в нашому університеті, та переконатися, що це справді вищий навчальний заклад майбутнього.

kukuntvl86