Кук – університет успішних людей!

kukunus11

Дні відкритих дверей тривають! Сьогодні до університету культури завітали абітурієнти із Солом’янського, Святошинського, Голосіївського та Оболонського районів Києва.

Щодня на вас чекає пізнавальна екскурсія, під час якої кожен може відчути себе справжнім студентом.

Наші викладачі й професори завжди охоче діляться інформацією щодо специфіки навчання за різними напрямами. У свою чергу, майбутні першокурсники завжди цікавляться правилами вступу чи переліком конкурсних предметів, або ж уточнюють те, що потрібно для вдалого складання творчого конкурсу чи ЗНО. В будь-якому випадку отримаєте відповідь на своє запитання.

kukunus02

Під час екскурсії можна поспілкуватися зі студентами із різних кафедр або навіть відвідати кілька творчих чи практичних занять. Сьогодні, наприклад, наші гості побували на майстер-класі, який проходив в мультимедійній аудиторії.

Чому студенти обирають КУК? Тому що переваги нашого вишу очевидні: у нас найкраща навчально-технічна база, є можливість отримати диплом українського та європейського зразка, навчання націлене на практичні вміння, а не на теорію. До того ж абітурієнти з дипломом «Молодшого спеціаліста» можуть вступати одразу на 2-ий або 3-ій курс без складання ЗНО.

Неочікуваною і приємною подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським, який по-батьківському ділився з абітурієнтами життєвими порадами.

«Ваша історія успіху починається сьогодні. Ви маєте унікальну можливість успішно стартувати вже зараз. Шукайте справу свого життя.

Щоб досягти професійних висот, потрібно правильно ставити мету та натхненно працювати.

Я бачу за вами великі перспективи. Ви – майбутнє нашої держави.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, віри у завтрашній день, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

На завершення Дня відкритих дверей, молодь фотографувалась і ділилась яскравими враженнями про найпрестижніший виш країни, де навчають справжніх професіоналів своєї справи, майбутніх лідерів і творчих особистостей.

kukunus07

Одинадцятикласниця Анастасія, яка навчається у ЗОШ № 318 Солом’янського району, прагне пов’язати своє життя із творчістю. Вона мріє стати відомим українським дизайнером, тому здобувати освіту планує на Факультеті дизайну і реклами КНУКіМ.

Ілля із загальноосвітньої школи № 260 Голосіївського району столиці зазначив, що неодмінно вступатиме до університету культури. Він дізнався про можливість отримання одразу двох дипломів – українського та європейського. На його думку, це чудовий шанс працевлаштуватись не лише в Україні, але й за кордоном.

Чекаємо на кожного під час вступної кампанії!

kukunus06