КУК вітає зіркових іменинників травня

kuvitzirtra01

В Університеті культури стало традицією святкувати щомісяця День іменинника. Сьогодні урочисто привітали всіх іменинників травня.

Організаторами неймовірного свята стала творча команда студентів Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

На Дні іменинника панувала надзвичайна атмосфера. Ведучі заходу Євген Батюта і Владислава Літошко провели для молоді цікаві конкурси і вікторини з безліччю подарунків та сюрпризів. Також на іменинників чекали музичні привітання, розіграші призів, шампанське і, звичайно ж, смачний святковий торт.

kuvitzirtra02

kuvitzirtra04

Михайло Поплавський завітав на День іменинника, щоб особисто привітати кожного зі студентів Університету культури і вручити листівку-поздоровлення з найкращими побажаннями та цукерки «Raffaello».

«Радий вітати вас із цим прекрасним днем. Будьте на позитиві і драйві. Дивіться в майбутнє з усмішкою та оптимізмом. Щастя, добра, віри, надії і шаленого студентського кохання. Ваш зірковий шлях розпочинається з Університету культури. Ви – майбутнє України. Зі святом вас!» – сказав Михайло Поплавський.

Співпав зі студентським Днем іменинника – День народження ректора Київського університету культури Володимира Пилипіва. Студенти Університету культури підготували для нього особливий святковий торт та висловили найщиріші побажання.

kuvitzirtra01

Володимир Пилипів подякував та поздоровив креативну молодь із їхнім днем народження, порадивши насолоджуватись кожною хвилиною свого життя.

kuvitzirtra01

Запальні танці, пісні, жарти та море позитивних емоцій панували на святі – травневому Дні іменинника. Найактивніші студенти, які брали участь у конкурсах, отримали «культурики» – особливу валюту, яку в результаті вони змогли обміняти на призові сертифікати.

kuvitzirtra04

Завершилось свято фотосесією іменинників із Михайлом Поплавським – на згадку про незабутній День народження в Київському університеті культури.

kuvitzirtra72