КУК зустрічає майбутніх студентів!

kukzusma23

У Київському університеті культури тривають Дні відкритих дверей! Сьогодні до нас приїхали абітурієнти з Київської та Житомирської областей.

Професорсько-викладацький склад і кращі студенти вишу розповіли майбутнім першокурсниками про усі напрями підготовки у КУК й особливості навчального процесу. Гостям показали сучасні фахові аудиторії і лабораторії, інноваційну матеріально-технічну базу університету.

kukzusma01

Більш того кожен абітурієнт отримав відповідь на те запитання, яке його цікавило, а саме: як проходить практика, перспективи працевлаштування після навчання, студентське життя і т д.

Міжнародна співпраця університету із іноземними вишами дуже зацікавила вступників. Оскільки програма «Подвійний диплом» дозволяє отримати диплом українського та європейського зразка одночасно, тому перед нашими випускниками  відкриваються нові горизонти .

kukzusma01

Особливо тепло пройшла зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським, під час якої молодь мала змогу почути чимало корисних життєвих порад:

kukzusma01

«Кожен з вас має талант і шукає власний шлях до успіху. Для того, щоб ви реалізували себе як особистості, у вас повинні бути здорові творчі амбіції, мета та воля до перемоги. Не сподівайтеся, що хтось зробить все за вас. Ваша доля у ваших руках!

Обов’язково отримайте вищу освіту. Не зупиняйтеся на досягнутому.

КУК гарантує вам високу професійну підготовку, якісну освіту та незабутні студентські роки.

Бажаю вам впевнено атакувати життя, завжди думати про результат і наполегливо йти до своєї мети!»

Під час обіду абітурієнти активно ділилися емоціями після екскурсії й обговорювали плани про майбутній вступ до нашого університету. На пам’ять про захопливу мандрівку майбутні студенти зі щирими усмішками робили селфі біля корпусів Київського університету культури.