Культура італійської кулінарології

kultital-01

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу продовжує налагоджувати ефективну співпрацю з іноземними колегами. Так нещодавно був укладений договір про співробітництво з італійською компанією, яка буде навчати студентів Університету культури мистецтву кулінарії, а також забезпечить базами практики за кордоном.

Цього літа молодь вирушить до Італії на 3 місяці, де набуватиме професійних навичок із приготування страв національної італійської кухні. Після проходження практики студенти отримають сертифікати, з якими вони зможуть працевлаштуватись в італійські заклади сфери гостинності. Майбутні кухарі вже почали вивчати італійську мову в Університеті культури, щоб в майбутньому показати свою компетентність і легко призвичаїтись до життя в теплій країні.

kultital-01

«Цей проект розрахований на 5 років, цьогоріч ми відправимо на стажування 32-х студентів, а наступного – уже 120», – коментує завідувач Кафедри готельно-ресторанного бізнесу Михайло Пересічний.

У межах підписання договору на кафедрі розпочались фахові майстер-класи. Сьогодні відбувся практикум на тему «Культура італійської кулінарології» від президента асоціації USM (Союзу кухарів Середземномор’я) Пауло Брешио; менеджера проекту ЄВРОЕСТ Олени Герасименко та українського шеф-кухаря Олега Славінського.

kultital-01

У практичній лабораторії Кафедри готельно-ресторанного бізнесу під керівництвом бренд-шефів студенти вчились готувати справжню італійську пасту. Пауло Брешио розповів про різновиди страви, розкрив власні секрети її приготування і навчив користуватись спеціальними приладами для роботи з тістом. Кожен учасник отримав окреме завдання: місив, розкачував, різав тісто, варив соус. Саме так триває процес приготування у справжньому ресторані. Під час практикуму студенти могли поставити будь-яке запитання щодо інгредієнтів і рецептури й водночас випробувати свої знання італійської мови під час розмови із Пауло.

kultital-01

На майстер-класі був і Михайло Поплавський, який привітав гостей, студентів і викладачів із укладенням нової угоди: «Вітаю вас із новим великим досягненням. Міжнародна співпраця – один із найважливіших аспектів у навчанні сучасного студента. Це нові знання, нова практика, нові можливості.

Я дуже радий, що Кафедра готельно-ресторанного бізнесу потужно розвивається і дбає про своїх вихованців. Бажаю вам успіхів, натхнення та втілення найзаповітніших мрій!».

kultital-01

Після закінчення практичної частини розпочалась дегустація страви у теплому дружньому колі. Вихованці Кафедри готельно-ресторанного бізнесу насолоджувались смачною їжею, коментували свою роботу, спілкувались із шеф-кухарями і неймовірно раділи, що долучились до інноваційної навчальної програми.