Лаура Бохенен: удосконалюємо англійську!

laur01

Молодь Університету культури поглиблювала фаховий рівень з англійської під час майстер-класів викладача з міжнародним досвідом Лаури Бохенен.

Ініціювала проведення зустрічей завідувач Кафедри іноземної філології Юлія Рибінська.

Студенти першого курсу Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу взяли участь у воркшопі «Special Customer Needs» (Надання послуг для клієнтів з обмеженими можливостями). Молодь ознайомилась із специфікою сервісу у готельних та ресторанах установах України і США, проаналізувавши відмінність в обслуговуванні. Учасники заходу долучились до діалогів і поповнили свій словниковий запас новою професійною лексикою.

laur01

Для фахівців-початківців у сфері кіно і телебачення відбувся тематичний майстер-клас «History of media». Студенти із цікавістю довідались про історію мас-медіа в США, а зокрема, вплив соціальних медіазасобів на політичну ситуацію в країні.

Майбутнім піарникам Лаура Бохенен розкрила відмінності між PR і менеджментом під час лекції з public relations. Студентів було поділено на 2 команди, кожна з яких розробляла девіз і лого своєї компанії, а потім англійською презентувала креативні напрацювання.

Насичений подіями день завершився гуртком з англійської мови, на якому студенти продовжили спілкування із чудовим викладачем в невимушеній атмосфері, дізнавшись ще чимало цікавого про життя у США.