Леонід Кравчук – почесний професор Київського університету культури

leokranov01

На запрошення Михайла Поплавського до Київського університету культури завітав відомий український політик, громадський діяч міжнародного рівня, перший Президент України (1991-1994 рр.) Леонід Кравчук.

Зустрічали високоповажного гостя запашним короваєм на вишитому рушнику з піснею «Многая літа» у виконанні Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка.

leokranov02

Представив високоповажного гостя Михайло Поплавський:

leokranov01

«Сьогодні в Київському університеті культури епохальна історична подія. До нас завітав великий українець, видатна особистість, батько незалежності України, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук».

leokranov02

На зустрічі Леонід Макарович зосередив увагу аудиторії на національній свідомості українців, питаннях культури і мови в державі, сучасному політичному стані в Україні, а також розповів про свій шлях до президентства, невідомі сторінки з біографії та безпрецедентні історичні події: Біловезька угода, яка стала точкою відліку нової епохи, проголошення незалежності України, творення самостійної української держави.

leokranov01

«Для завоювання авторитету вузу потрібен лідер, і цією людиною у вас є Михайло Поплавський. Я радий, що свого часу перемогли правда та здоровий глузд, коли ректором призначили саме Михайла Михайловича. В університету культури почалось нове життя. З маловідомого закладу виш перетворився на культурний освітній центр, який знають не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Мені приємно сьогодні говорити це вам!» – зазначив Леонід Кравчук.

leokranov01

Михайло Поплавський подякував за хороші слова та зауважив, що Київський університет культури завжди був, є і буде національним по формі, змісту й духу.

leokranov01

«Ми формуємо у своїх студентів філософію лідерів, філософію переможців. Життя – це боротьба і в цьому його сенс. Боріться за своє місце під сонцем. Ваш успіх залежить тільки від вас. Успішні українці – успішна Україна!».

leokranov01

Стосовно політичної ситуації в країні та національної самосвідомості народу Леонід Макарович зауважив:

leokranov01

«Політика повинна відповідати інтересам суспільства. Ми довгі роки йшли до незалежності і просто не маємо права втратити все це. При всіх складнощах потрібно йти тільки вперед. Щоб мати успішне майбутнє, треба орієнтуватися на великі цілі. Всі ваші дії відбиваються на тілі країни. Саме ви кожного дня будуєте незалежну Україну!».

Студенти, викладачі, абітурієнти та гості університету мали унікальну можливість в теплій, дружній, неформальній атмосфері особисто поспілкуватися з людиною-легендою, доторкнутися до історії та отримати відповіді на актуальні запитання.

leokranov02

«Подібні зустрічі з відомими особистостями, великими українцями, які є прикладами для наслідування, надихають молодь на нові звершення. Вони формують патріотизм, змушують замислитись над проблемами сьогодення, виховують честь, гідність та дають можливість накопичити досвід на майбутнє. Це є публічна та культурна дипломатія в дії! Тримаймо разом українську хвилю!» – наголосив Михайло Поплавський.

leokranov01

На знак вдячності, поваги та визнання Михайло Поплавський вручив Леоніду Кравчуку Диплом Почесного професора Київського університету культури та українську вишиванку «На щастя, на долю, на довгі літа».