LUKA в Університеті культури

В Університеті культури відбулась творча зустріч із відомим українським виконавцем, суперфіналістом шоу «Голос країни 5», учасником шоу «Х-фактор 8» Андрієм Лучанком (творчий псевдонім LUKA).

Співак розповів молоді про здобутий досвід на топових українських і європейських телепроектах й надав цінні поради щодо участі у талант-шоу.

Спершу Андрій зосередив увагу студентів на принципах роботи телешоу: «Усі проекти мають одну місію – підвищувати рейтинги телеканалів. Інструменти і механізми функціонування у всіх однакові!

Участь у таких шоу як «Голос країни», «Х-фактор» можна порівняти з навчанням в університеті. Ви кожного дня приходите, відвідуєте заняття, складаєте іспити. І все нібито добре, поки ти не стаєш випускником вишу.

Тільки тоді учасники розуміють, що у реальному світі музичний бізнес працює не так, як у проекті».

Після чого спікер зазначив, що людина, яка збирається брати участь у подібних шоу, має поставити чітку мету і тоді все обов’язково вийде. На запитання «Чому переможці телепроектів після їх завершення не стають справжніми зірками?», Андрій Лучанко відповів: «Це трапляється через те, що учасники не готові до такого повороту подій. Вони не мають заздалегідь прописаної мети і бекграунду, тому багато хто з них губиться в реаліях українського шоу-бізнесу».

LUKA поділився й цінним досвідом проходження відбіркового туру у «The Voice», що відбувався у Великій Британії. Проект вразив співака рівнем підготовки, доброзичливим ставленням до учасників і формуванням внутрішнього рейтингу.

«Україна – розвивається! Однак нам варто сконцентруватись на внутрішніх механізмах. Не буде хороших результатів, якщо немає чіткої організації», – зазначив Андрій.

Наприкінці спілкування Андрій Лучанко порадив молоді ніколи не здаватись, викладатись на 100%, наполегливо йти до своєї мети і бути старанними та організованими.