М. Поплавський: на оптимістах тримається світ

naoptim01

Київський університет культури гостинно відчинив двері для абітурієнтів з Києва та Київської області.

Зустріч зі столичними гостями розпочалася із знайомства з представницями профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017», а потім на майбутніх журналістів, міжнародників, піарників, телеведучих, акторів, режисерів, операторів, фотохудожників, хореографів, вокалістів, диригентів, менеджерів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, шоу-бізнесу, індустрії моди, програмістів, дизайнерів, культурологів, юристів й економістів чекали смачний сніданок і захоплива екскурсія університетом.

naoptim02

Кожен вступник мав змогу поставити запитання, що його турбували, й отримати вичерпні відповіді від студентів і викладачів. Гості цікавилися особливостями навчання у виші, насиченим культурним дозвіллям і можливостями професійного та особистісного розвитку. Особливо абітурієнтів вразила неповторна творча атмосфера, що панує у нас.

Увага абітурієнтів була зосереджена на співпраці навчального закладу із закордонними вишами, мовних курсах для молоді, міжнародних студентських програмах і проектах, зокрема програмі «Подвійний диплом», в рамках якої кожен має змогу одночасно отримати український та європейський дипломи.

Найочікуванішою подією Дня відкритих дверей у КУК для гостей університету стала зустріч із Михайлом Поплавським. Він дав випускникам чимало корисних настанов та порадив обов’язково здобути вищу освіту.

naoptim23

«Не зупиняйтеся на досягнутому. Думайте про перспективу, реалізовуйте свої творчі амбіції. Життя любить наполегливих. На оптимістах тримається світ.

У КУК 60% творчих, богемних спеціальностей, аналогів яких немає в Україні. Ми гарантуємо якісну освіту і незабутні студентські роки.

Щастя вам, добра та мирного неба. В добру путь!» – звернувся до майбутніх студентів Михайло Поплавський.

naoptim23

До речі, окрім Днів відкритих дверей, які у нас проходять щодня, щосуботи наші викладачі проводять консультації та майстер-класи щодо творчих конкурсів. Ми хочемо, щоб усі вступники знали і розуміли умови творчих випробувань, а також вдосконалили свої навички, тому приходьте вас з радістю зустрінуть і допоможуть.