М. Поплавський : успішними можуть бути лише амбітні!

uspmo44

Щодня КУК відчиняє свої двері для абітурієнтів зі всієї країни. Сьогодні до університету культури завітали делегації з Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей.

Загальна екскурсія університетом, ознайомлення з напрямами, за якими здійснюється професійна підготовка, презентація сучасних навчальних лабораторій та спеціалізованих аудиторій, де студенти набувають практичних знань і навичок – все це й багато іншого чекало на наших гостей.

uspmo04

Університет культури – місце, де можна  здобути найперспективніші і творчі професії. Отож, Київський університет культури здійснюємо підготовку спеціалістів на таких кафедрах:

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу

Кафедра міжнародного туризму

Кафедра кіно і телемистецтва

Кафедра журналістики і міжнародних відносин

Кафедра мистецтв

Кафедра музичного мистецтва

Кафедра державного управління і права

Кафедра дизайну зачісок і стилю

Приємною новиною для випускників стала новина про виняткову можливість вступу з дипломом «Молодшого спеціаліста на 2 або 3 курс без складання ЗНО.

Проте найбільш очікованою для гостей стала зустріч із Михайлом Поплавським, відкритість і позитив якого одразу підкорили молодь і налаштували на відверте спілкування.

uspmo35

«Університет культури – це виш, який надає якісну європейську освіту, відкриває нові можливості для реалізації творчих амбіцій молоді та є міцним фундаментом у побудові майбутнього.

Успішними можуть бути лише амбітні, активні та наполегливі особистості. Ви маєте пройти свою життєву школу. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Життя любить наполегливих.

Будьте на позитиві, живіть з усмішкою. Я бажаю вам щастя, добра, миру, щоб в душі і серці завжди була весна!» сказав Михайло Поплавський.

В університеті культури на вступників чекає яскраве студентське життя – цікаве навчання, творчі зустрічі з відомими людьми, тренінги, майстер-класи професіоналів-практиків з України та закордону, а також конкурси, вечірки, спортивні змагання та яскраві шоу-програми.

uspmo04

Абітурієнтка Анастасія із Запоріжжя обрала мистецький виш через великий вибір творчих спеціальностей. Вона як обдарована особистість бажає професійно навчатись співу, щоб у майбутньому підкорити естраду і стати відомою співачкою.

Одеситка Анна довідалась, що на Кафедрі кіно і телемистецтва викладають її улюблені актори, народні артисти України Богдан Бенюк та Остап Ступка. Тому в майбутньому вона планує здійснити мрію дитинства – опановувати акторський фах.

Захоплені незабутнім Днем відкритих дверей абітурієнти пообіцяли неодмінно повернутися до КУК вже студентами.

uspmo34