Майбутні правовики у Вищому господарському суді України

maybprav16

Київський університет культури відкриває безліч можливостей для професіонального розвитку студентів.

Весна для наших майбутніх правовиків розпочалася із відвідин судового процесу у Вищому господарському суді України. Після якого студентам провели екскурсію в музеї історії господарських судів України.

Відвідини музею завжди корисні для особистісного чи професіонального розвитку. Так, наприклад, студенти КУК закріпили свої знання про основні етапи становлення арбітражно-судової системи України. Оглядини персональних стендів і вітрин головних державних арбітрів дозволив ближче познайомитися із діяльністю голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Татькова В.І., Львова Б.Ю.

maybprav02

Цікаву та пізнавальну інформацію майбутні спеціалісти почерпнули з копій архівних документів, які відображають діяльність арбітражних судів з 1942 року до сьогодення. А з незвичайних стендів-горталок й альбомів молоді відвідувачі музею дізналися про професійну та наукову діяльність суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційні й місцеві господарські суди, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, дитячих будинків та шкіл-інтернатів, спортивне життя, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів у АТО.

maybprav02

У Книзі відгуків музею історії господарських судів України студенти залишили теплі та вдячні слова за можливість відвідати судове засідання та неймовірно цікаву екскурсію, яка дає можливість ознайомитися з особливостями діяльності суду.

На згадку про подію студенти КУК зробили чимало фото.