Майбутні правовики у Вищому господарському суді України

maybprav16

Київський університет культури відкриває безліч можливостей для професіонального розвитку студентів.

Весна для наших майбутніх правовиків розпочалася із відвідин судового процесу у Вищому господарському суді України. Після якого студентам провели екскурсію в музеї історії господарських судів України.

Відвідини музею завжди корисні для особистісного чи професіонального розвитку. Так, наприклад, студенти КУК закріпили свої знання про основні етапи становлення арбітражно-судової системи України. Оглядини персональних стендів і вітрин головних державних арбітрів дозволив ближче познайомитися із діяльністю голів Вищого господарського суду України Притики Д.М., Демченка С.Ф., Татькова В.І., Львова Б.Ю.

maybprav02

maybprav02

maybprav02

Цікаву та пізнавальну інформацію майбутні спеціалісти почерпнули з копій архівних документів, які відображають діяльність арбітражних судів з 1942 року до сьогодення. А з незвичайних стендів-горталок й альбомів молоді відвідувачі музею дізналися про професійну та наукову діяльність суддів та працівників апаратів Вищого господарського суду України, апеляційні й місцеві господарські суди, благодійницьку діяльність на підтримку учасників АТО, дитячих будинків та шкіл-інтернатів, спортивне життя, видавничу діяльність, про участь суддів та працівників апаратів господарських судів у АТО.

maybprav02

maybprav02

maybprav02

У Книзі відгуків музею історії господарських судів України студенти залишили теплі та вдячні слова за можливість відвідати судове засідання та неймовірно цікаву екскурсію, яка дає можливість ознайомитися з особливостями діяльності суду.

На згадку про подію студенти КУК зробили чимало фото.