Майстер-клас із гримувального мистецтва від Катерини Малярчук

На кафедрі fashion-бізнесу відбувся майстер-клас від професійного гримера, майстра зі створення зачісок і спецефектів Катерини Малярчук. Власними знаннями фахівчиня поділилась зі студентами та абітурієнтами курсу, запросивши долучитись до практикуму дистанційно.

Катерина Геннадіївна відома за численними проєктами театру, кіно і TV, її образи побачили світ у шоу «Топ-модель по-українськи» і саме вона працювала в команді гримерів комедійного фільму «Скажене весілля».

Під час Zoom-трансляції учасники дізнались чимало нової та корисної інформації. Майстриня розкрила тонкощі накладання професійного гриму на прикладі образу «тигра», який було продемонстровано на моделі.

Образ створювався в режимі онлайн, тому кожен мав змогу поставити фахівчині будь-яке запитання, зокрема, вступники цікавились, засобами нанесення гриму, лайфхаками гримування очей та за якої температури макіяж може постраждати і як цього уникнути.

Легка рука майстрині чаклувала над образом, поєднуючи фарби, тони, підкреслюючи своєрідність рис персонажа. Катерина Геннадіївна розповіла майбутнім стилістам і візажистам про основи гримувального мистецтва, а потім зосередила увагу на спецефектах, привертаючи неабиякий інтерес молоді.

Як довідались учасники майстер-класу, створюються спецефекти зі спеціальних грим-матеріалів. Тож, аби відтворити на обличчі різні фактури, яких безліч, гримери, крім фарб, використовують професійні тональні засоби, пасти, желатинові матеріали та пластичні накладки.

До речі, образ зі спецефектами виконується за допомогою скульптурно-об’ємного прийому гримування, таким чином обличчя можна змінити до абсолютного не впізнавання. А от, зображуючи тигра, пані Катерина застосувала мальовничий прийом, в основі якого лише фарбування.

Абітурієнти були в захваті від можливості долучитись до фахового майстер-класу з гримування та ознайомитись з особливостями створення цікавих образів. Згодом на молодь чекає новий практикум від Катерини Малярчук, упродовж якого майстриня розповість про секрети спецефектів.