Майстер – клас Олега Винника «Артист в шоу-бізнесі»

olevin-01

Зірковий викладач Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, відомий співак, композитор та автор пісень Олег Винник провів майстер-клас для творчої молоді.

olevin-01

Михайло Поплавський привітав артиста і наголосив, що топ-співак України Олег Винник цього року набирає авторський курс.

Олег зазначив, що приємно вражений тим, що в нашій країні є такі заклади вищої освіти як Університет культури, де готують професіоналів у сфері шоу-бізнесу та озвучив ґрунтовні  поради майбутнім фахівцям.

 «Перше, що на вас звалиться – це критика. Я ціную і поважаю критику, але вона обов’язково має бути конструктивною. Та, на жаль, ви почуєте мало суттєвого у свою адресу. Тому не зважайте, боріться, відстоюйте власну позицію, робіть із задоволенням свою улюблену справу», – сказав артист, звертаючись до студентів.

olevin-01

У студентів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу виникло чимало запитань стосовно того, як зрозуміти чого хочеш від життя; хто ті люди, котрі допомагають Олегу у його творчості, які навички потрібні хорошому продюсеру та як досягти успіху у шоу-бізнесі.

«Вгамовуйте свої амбіції, залиште їх на майбутнє. Є ваша справа, яку потрібно робити крок за кроком, віддаватись їй. В цьому ваша сила.

olevin-01

Ніколи не переставайте вчитися. Аналізуйте своє життя. Не освіта робить людей людьми, а виховання. Потрібно пройти через певні періоди у своєму житті, аби щось усвідомити і досягти чогось», – зауважив Олег Винник.

«У мене ніколи не було на меті стати зіркою. Я просто впевнено йшов до своїх цілей, правильно розставляв пріоритети та займався улюбленою справою», – продовжив зірковий викладач.

Олег Винник розповів, що має велику і дружню команду професіоналів, кожен з яких бездоганно виконує свою роботу. Але перш за все, головною підтримкою для нього є «кохана людина, яка з тобою не через те, що ти можеш, а через те, що ти є!».

olevin-05

olevin-05

Михайло Поплавський поцікавився, коли саме Олег відчув, що потрібен Україні і чому саме повернувся з Німеччини на Батьківщину.

Співак відповів, що бажання повернутися до рідної країни з’явилось із моменту написання ним першої пісні, у 2003 році. «Я полюбив Україну, будучи в Німеччині. 6 років я не був на рідній землі, не бачив батьків та рідних. Але як тільки перетнув український кордон, вже більше не зміг покинути Батьківщину. Я захотів творити, розвиватись, працювати і досягати успіху в Україні».

olevin-05

olevin-05

Наприкінці майстер-класу приємним подарунком для молоді стало драйвове виконання Олегом улюблених пісень студентів  – «Ніно» та «Як жити без тебе». Зал просто шаленів, вибухнувши аплодисментами всі разом  співали відомі хіти зірки.  Майстер-клас Олега Винника змотивував студентів вірити в себе, в свою унікальність і впевнено йти незважаючи на перепони до своєї цілі. Атмосфера драйвової енергетики та харизма Олега Винника зарядила творчу молодь  на нові звершення та проекти.

olevin-05

olevin-05