Майстер-клас від Анатолія Анатоліча

yacechko-01

На Факультеті зв’язків з громадськістю і журналістики відбувся майстер-клас відомого шоумена, ведучого, журналіста, автора youtube-програми «Зе інтерв’юер» – Анатолія Анатоліча (Анатолія Яцечка).

yacechko-01

Представив гостя Михайло Поплавський: «Ми продовжуємо серію майстер-класів з відомими особистостями, людьми які досягли успіху, знайшли свою зоряну дорогу та можуть поділитись своїм досвідом з вами!

Сьогодні наш гість відомий та популярний шоумен, телеведучий, людина, яка є прикладом для сучасної творчої молоді – Анатолій Анатоліч».

yacechko-03

yacechko-03

Під час зустрічі гість розповів студентам Університету культури про власне професійне становлення, творчі проекти, специфіку роботи на телебаченні та перспективний розвиток Youtube-платформи.

yacechko-01

«Мені 34 і я із Кривого Рогу. У 2006 році я переїхав до Києва, де і розпочалась моя кар’єра.

6 років я вів ранкове шоу «Хеппі ранок» на найпопулярнішій радіостанції України – «Хіт FM». Після чого потрапив у проект «Голос країни», де 5 сезонів поспіль був ведучим red room, і вже згодом працював 4 роки на ранковому шоу «Сніданок з 1+1».

Після такого телевізійного досвіду у мене виникло бажання реалізувати авторський проект, тобто створити щось своє і з нуля. Так і з’явився «Зе інтервюер».

 Також я ще працюю ведучим на телеканалі «Прямий» у програмі «Новий день» і розробляю три нові  Інтернет-проекти, які згодом ви зможете побачити в Ютубі», – сказав Анатолій.

За словами журналіста, телебачення – це вчорашній день, а майбутнє за Інтернетом.

yacechko-01

«Youtube – це унікальна незалежна, демократична платформа.

Розвиваючись у Ютубі, ви зможете стати самостійними, унікальними авторами, режисерами, ведучими та продюсерами. За своїм баченням створювати власний продукт і робити його популярним.

Ви – майбутнє нашої країни, її інтелектуальний потенціал. Я у вас вірю», – зазначив шоумен.

Підтримуючи думку гостя, Михайло Поплавський наголосив на тому, що у сучасного журналіста і піарника обов’язково мають бути власні сторінки у соціальних мережах, у тому числі і на Youtube.

yacechko-01

«Соціальні мережі – це ваш маленький медіа-бізнес, ваша візитівка.

Ви маєте бути цікавими, оригінальними. Магнетизувати на собі увагу аудиторії.

Не бійтеся бути білими воронами. Підіймайтесь над сірою масою, будьте унікальними особистостями і реалізуйте свій талант у соцмережах.

Якщо ви скажете собі «Я хочу! Я можу! Я буду!» – тоді досягнете успіху і станете лідерами свого життя», – зауважив Михайло Поплавський.

Студентам було цікаво послухати про головне завдання піару, яким поділився успішний шоумен.

yacechko-01

«Якщо аудиторія не знає про ваш «продукт», значить його не існує! Тобто завдання піарника – зрозуміло та інформативно повідомити про його існування.

Наприклад, якщо ви знаєте про контент моєї ютуб-програми – значить вона успішна та популярна.

Піарте те, що вам подобається і те, на чому ви розумієтесь. Не бійтесь помилятись. Усі помилки зумовлюють результат», – розповів Анатолій.

Приємною несподіванкою для студентів стало запрошення від Анатолія Анатоліча на екскурсію телеканалом «Прямий». Також гість запропонував провести спільну зустріч з його дружиною Юлією Бойко – засновницею та керівником однієї з найвідоміших піар-агенцій України «YULA».

«У моєї дружини, я вважаю, більше досвіду в піарі, ніж у мене. Тому ця зустріч буде для вас корисною та інформативною.

«YULA» – займається як піаром зірок (Сергій Бабкін, Артем Пивоваров, MONATIK), так і розкруткою фільмів, соціальних проектів, премій тощо», – підкреслив Анатолій Анатоліч.

yacechko-01

Михайло Поплавський подякував гостю за візит до Університету культури та змістовну зустріч і побажав амбітній молоді віри в себе, натхнення, оптимізму, бути щасливою та шаленого студентського кохання.

yacechko-01