Майстер-клас від Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького

На факультеті кіно і телебачення відбувся майстер-клас Дениса Кушнарьова та Олеся Середицького! Вони перші українські журналісти-фільммейкери, яким вдалось об’їхати майже всі світові кіноподії: Oscar, Золотий глобус, Каннський кінофестиваль, Berlinale та безліч інших. Денис і Олесь уже 10 років працюють у мас-медіа і створюють контент для українських телекан

Під час зустрічі журналісти розповіли про цілісну реалізацію проєкту, від задуму до фінального втілення, та ознайомили молодь із тонкощами висвітлення міжнародних кінофестивалів і премій.

Студенти з цікавістю дізнались, як митцям вдається поєднувати декілька професійних функцій: режисера, сценариста, креативного продюсера, телеведучого, оператора-постановника, а потім разом переглянули їхній репортаж з червоної доріжки кінопремії «Золотий Глобус 2019», що проходив у Беверлі Гіллз (США).

І який же майстер-клас без лайфхаків, тож фільммейкери поділились, як необхідно працювати на червоних доріжках, привертати увагу та брати інтерв’ю у всесвітньо відомих зірок і яку техніку краще використовувати для зйомок масштабних заходів.

Не менш яскраві емоції у студентів викликало розвінчання міфу про те, що потрапити на світові фестивалі звичайному журналісту неможливо, і у підтвердження власних здобутків Денис Кушнарьов та Олесь Середицький показали відеонарізку з червоних хідників.

«Аби податись на Оскар, потрібно мати:

– посвідчення журналіста/оператора;

– заява від керівника проєкту/телеканалу;

– пакет документів;

– власне портфоліо».

Спілкуючись із майбутніми творцями кіно і телебачення, топові журналісти відповіли на численні запитання, надавши мотиваційні поради щодо цілеспрямованості і подолання труднощів, адже по-справжньому наполегливі особистості здійснюють професійні мрії та досягають вершин!

Автор найоригінальнішого запиту отримав від зіркових гостей подарунок, який, за словами щасливчика, стане символом початку його творчого успіху.