Майстер-клас від гуру етикету Марії Грицай

Етикет – це правила поведінки в суспільстві. Як слід поводитися, щоб про тебе склалась хороша думка, приємні враження, і люди прагнули спілкуватися з тобою? Які правила манер існують в суспільстві молоді факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу розповіла експерт із сучасного етикету, випускниця «Вищої Австрійської школи етикету» та учасниця «МастерШеф 9» – Марія Грицай.

Запросила відому гостю на фахову зустріч доцент кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Аліна Поплавська.

Упродовж зустрічі зі студентами Марія розкрила всі тонкощі етикету в невимушеній обстановці, на ділових прийомах та з келихом ігристого, а також наочно продемонструвала правила сервірування та поводження у ресторанних закладах високого рівня.

На початку майстер-класу експерт поділилась власною технікою фіксування жіночої постави та розповіла про вплив жіночого погляду.

«Усе починається з першого погляду, навіть любов! Це перший наш контакт. І від нього багато чого залежить. Спробуйте простежити за тим, як ви дивитеся на інших людей. Не варто це робити з докором і неприязню. Усмішка на обличчі і відкритий погляд – найкраще, що може бути при першому контакті».

Не оминула Марія Грицай і основні правила поведінки за столом, вміння користуватись текстильною серветкою та звички, які нівелюють поняття елегантності.

«Етикет – це власна гідність та насамперед повага до самого себе. Важливим аспектом є принцип субординації: звертання і вітання.

  • Фамільярність, допустима тільки серед найближчих друзів.
  • До старших за віком потрібно звертатися на «ви».
  • До незнайомих ровесників при звертанні варто казати «ви».
  • На «ти» звертаються тільки до найближчих друзів.

Нерідко зустрічаються люди, які не володіють правилами етикету і кажуть «ти». Тоді я делікатно наголошую, що ми не надто добре знайомі. Якщо далі під час розмови нічого не змінюється – я обираю варіант не продовжувати спілкування з людиною».

Також разом зі студентами Марія розглянула правила розташування столових приборів: «Найлегше розпізнати прибори для основної страви – вони найбільші та часто розташовані найближче до тарілки. Великою є ложка і для супу, на відміну від меншої для закусок. Столові прибори для риби мають характерні ознаки – виделка лише з трьома зубцями, а ніж – із гострим і злегка усіченим кінцем. А от для десертів прибори менші за розміром і лежать над тарілкою. Зазвичай, це виделочка з трьома зубцями та іноді ложечка, однак може бути довга ложка – така, як для лате чи морозива, або ж спеціальна для шербету».

Крім того, експерт зосередила увагу молоді на різновидах столових приборів та їхньому призначенні. Для кращого розуміння на майстер-клас вона принесла власну колекцію та наочно продемонструвала правила користування ними.

Студенти вражено спостерігали за вишуканістю рухів спікера, її поставою та манерою спілкування. Вони зацікавлено слухали правила та занотовували важливі аспекти.

А насамкінець Марія Грицай надала декілька важливих порад зі столового етикету:

  • Якщо на фуршеті подають шампанське або інші холодні напої, то на початку заходу, коли всі вітають один одного, слід тримати келих в лівій руці. Від келиха долоня може стати холодною і вологою, що небажано при рукостисканні. Ще важливим фактором насолодження напоєм є правило 5-10 хвилин, після закінчення яких треба замінити келих, тому що шампанське споживають охолодженим.
  • Фуршети або коктейльні вечірки проводять у першу чергу для спілкування. Некрасиво весь час стоять біля столу із закусками і їсти.
  • За столом слід спиратися на його край тільки зап’ястями. Жінкам дозволено ненадовго поставити на стіл лікті.
  • Щоб випадково не зазіхнути на хліб або вино сусіда, тарілка для хліба розташовується ліворуч, напої – праворуч.
  • Сумку неприпустимо ставити на коліна, стіл, для цього є спеціальний стільчик або гачок.
  • У дзеркала в гардеробі можна оглянути свій зовнішній вигляд і злегка поправити зачіску. Але розчісувати волосся, фарбувати губи, підтягувати штани або панчохи дозволено тільки в туалеті.

Сучасний етикет – це своєрідний кодекс хороших манер і правил поведінки. На сьогоднішньому продуктивному майстер-класі юнаки та дівчата дізналися, як правильно знайомитися, вітати одне одного, вести себе в театрі, магазині, ресторанному закладі, громадському транспорті, наносити візити і приймати гостей, як організувати дипломатичний прийом або сімейне свято.

«Знання етикету дозволяє людині зробити приємне враження своїм зовнішнім виглядом, манерою говорити, умінням підтримувати розмову та вести себе за столом. Манери багато в чому відбивають внутрішню культуру людини, його моральні й інтелектуальні якості», – завершила зустріч Марія Грицай.