МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ТЕТЯНИ ГЕРАСЬКО

На кафедрі зв’язків з громадськістю та журналістики для студенті 2-го курсу відбувся майстер-клас від Тетяни Герасько – редактор-журналіст прямоефірного проекту “Ранок у великому місті” телеканалу ICTV.

Запрошена гостя розповіла студентам про труднощі, досвід роботи в медійній сфері, про факапи, які траплялися з нею та її колегами під час роботи . На думку журналістки, головним у будь-якій сфері є не досвід, а командна робота, адже саме від цього залежить загальна «картинка» їхньої праці.

Далі на Тетяну чекали запитання від другокурсників, які цікавилися, чи буває у неї творча криза та депресія і наскільки швидко вдається їх подолати.

Студенти були в захваті від майстер-класу, ставили дуже багато питань, знімали сторіс та писали позитивні відгуки.

Отримали найцінніші поради для професійного майбутнього,а найголовніше – це емоції, які отримали як студенти, так і спікер. Це було дуже захоплююче.

Вступайте в Київський університет культури та також відвідуйте різноманітні майстер-класи від успішних гостей.

Джерело: http://fzgij.knukim.edu.ua/novyny/2107-maister-klas-vid-tetiany-herasko

Підписуйся на наші соц. мережі, щоб завжди бути в центрі подій!

@kuk_official_profile

@fzgij_knukim