Майстер-клас від Юрія Моісеєнка!

Майбутні менеджери шоу-бізнесу Університету культури долучились до майстер-класу відомого режисера Юрія Моісеєнка на платформі Google Meet.

Юрій Моісеєнко – режисер ewent show, артист театру та естради, постановник мегаконцерту DZIDZIO «Народження легенди», головний режисер парку розваг «Зимова країна» (ВДНГ), актор телевізійного шоу «Вечірній Київ», режисер і сценарист приватних заходів з 12-річним досвідом. За його плечима партнерство з 10 агентствами світу та понад 100 поставлених заходів, вистав і шоу. Також Юрій реалізував такі відомі проєкти, як Всеукраїнський конкурс краси «Міс Україна», Міжнародні змагання з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної» та мюзикл «Гаррі Поттер або Таємниці Хогвартса», незабутню атмосферу якого створили феєричні 3D-декорації, об’ємний звук, фантастичне світлове оформлення і неймовірні спецефекти. Дива відбувались прямо на очах у глядачів.

Упродовж онлайн-зустрічі Юрій Моісеєнко розповів студентській молоді про свою діяльність та кар’єру, поділився власним досвідом і лайфхаками створення якісних та успішних івентів. Зокрема, спікер окреслив етапи створення різних заходів, повідав, як знайти ідею і згуртувати команду творців, аби здійснити задум за короткий термін, та зрештою розкрив дієві інструменти максимально ефективної співпраці з художником-постановником, хореографом, відеодизайнером і світлоредактором.

«На режисера потрібно вчитися не декілька років в університеті, а все життя», – підкреслив постановник і зауважив, що натхнення для створення нових проєктів черпає з витворів мистецтва.

Для кращого знайомства зі слухачами Юрій поставив декілька фахових запитань, на які студенти з радістю відповіли, похизувавшись участю у різноманітних проєктах.

Надзвичайно корисною для майбутніх менеджерів шоу-бізнесу стала мультимедійна презентація, в якій спікер узагальнив і підсумував всі навчальні матеріали майстер-класу. Не менше вразила молодь ілюстрована розповідь Юрія Моісеєнка про організацію масштабних івентів, зокрема таких, як концерти на НСК «Олімпійський» та Олімпійські ігри.

Онлайн-спілкування видалось змістовним і професійно корисним, поповнивши багаж знань важливою інформацією від знаного режисера у молоді з’явилося багато енергії та натхнення для втілення власних ідей.