Майстер-клас Євгена Агаркова

img_3935

Емоційна, відверта та надважлива зустріч відбулася! До Факультету кіно і телебачення завітав кореспондент ТСН, борець за свободу слова та патріот своєї країни – Євгеній Агарков.

Назвати цей майстер-клас “формальним” не можна. Студенти ледь стримували сльози, коли гість ділився пережитим під час відряджень у зону бойових дій на схід України.
Вражаючими постали раніше замовчані факти про незаконне захоплення журналіста російськими спец.службами.

img_4001

img_3998

Зацікавлена молодь з перших вуст почула про ставлення “ворожої сторони” до наших кореспондентів, журналістів та медійників загалом. Женя розповів, як зухвало та нечувано до нього зверталися “псевдо-колеги” й представники Російського правопорядку.
Крім того, зустріч стала знаковою в рамках занурення у світ телебачення. Гість поділився специфікою роботи не тільки українських телевізійників, а й закордонних.
Журналіст на прохання його майбутніх колег експромтом провів унікальний майстер-клас “телепрофесіонала”, під час якого студенти на мить потрапили в режим “Live” та відчули себе справжніми “польовими” кореспондентами.

img_3991

img_3985

img_3978
Відтак зустріч перейшла у розмову про конвергенцію журналістики, настановчість медіа, їх роль та вплив на суспільство, співпрацю ЗМІ та політиків, а також про використання нових медіа. Наприкінці лекції Євгеній із радістю відповів на трепетні та хвилюючі питання студентів Факультету кіно і телебачення, та запросив пройти практику в одному з кращих холдингів країни – 1plus1 media.

img_3976

img_3972