MEDIAFEST ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ – 2022!

На кафедрі PR та журналістики Університету культури відбувся MEDIAFEST, учасниками якого стали майбутні вступники! Програма заходу передбачала фахові зустрічі, майстер-класи, які надали можливість детальніше ознайомитись молоді з умовами вступу за обраними спеціалізаціями.

Відкрив фестиваль декан факультету, доцент та кандидат наук із соціальних комунікацій Ігор Парфенюк, який розповів майбутнім піарникам і журналістам про інноваційні навчальні програми та перелік сертифікатів ЗНО:

061 «ЖУРНАЛІСТИКА»

1. Зв’язки з громадськістю (Public Relations) та реклама
  2. Журналіст
  3. Інтернет-журналістика та блогінг
  4. Медіакомунікації та digital-production
  5. Маркетинг і менеджмент медіаконтенту

Сертифікати ЗНО: українська мова і література; математика; на вибір – історія України, іноземна мова, біологія, географія, фізика, хімія.

Особливо абітурієнтів зацікавила інформація, яку посаду вони зможуть обіймати по-завершенні навчання. Як зауважив Ігор Парфенюк, перспективи працевлаштуватись є за такими позиціями: smm-менеджер, спічрайтер, star-менеджер, блогер, рекламіст, кореспондент, фотограф, копірайтер, журналіст, радіоведучий, event-менеджер, PR-менеджер, ведучий на тб, і це далеко не всі.

Потому молодь взяла участь у майстер-класі Олексія Ситника – кандидата наук із соціальних комунікацій, викладача кафедри PR і журналістики, дизайнера-верстальника, медіаексперта у сфері дизайну та члена журі міжнародних конкурсів і фестивалів.

Олексій Валерійович представив вступникам інструкцію «Як привернути увагу до фото у соцмережах?». У презентації спікер виділив 5 найголовніших способів та детально описав кожен з них. Приємним бонусом для учасників майстер-класу стали програми для обробки фото на телефоні, завантажити які на гаджети змогли всі охочі.

Не менш цікавою була зустріч вступників з Анною Полісученко – кандидатом наук із соціальних комунікацій, доцентом, викладачем кафедри PR і журналістики, медіаекспертом у сфері відеоконтенту та членом журі міжнародних конкурсів і фестивалів. Вона розповіла про деталі та тонкощі створення медіаконтенту. До речі, на 3-ому курсі студенти знайомляться з її предметом та вчаться якісно, цікаво та креативно створювати відео різних форматів. Крім того, Анна відповіла на запитання щодо правил ведення прямих ефірів у соцмережах.

Програма Медіафесту була насиченою та цікавою: абітурієнти з користю провели час у родині піарників і журналістів: побували на майстер-класах від найкрутіших викладачів; зустрілися та поспілкувались із деканом Ігорем Парфенюком; познайомились зі студентами; спробували себе у ролі телеведучого; знімали ТікТоки в сучасних медіалабораторіях; отримали сертифікати про попереднє зарахування від Михайла Поплавського та взяли участь в екскурсії Університетом культури.

Родзинкою фестивалю став розіграш стипендії серед майбутніх студентів. Перемогу здобули вступники, які креативно зробили сторіс про MEDIAFEST, перебуваючи онлайн та офлайн.

А ти хочеш стати учасником Медіафестивалю і відвідати кафедру PR? Тоді приїжджай до Університету культури щосуботи на День відкритих дверей!