Міфотворчість: вплив на підсвідомість та НЛП у комунікації із собою

В Університеті культури відбувся інтерактивний майстер-клас психолога, бізнес-коуча, сертифікованого тренера з NLP, засновника Zelenin Laboratory Всеволода Зеленіна – «Міфотворчість: вплив на підсвідомість та NLP у комунікації з собою».

Організували цікавий захід для студентів вишу Кафедра психології та Факультет зв’язків з громадськістю і журналістики.

На рахунку спікера 20 років тренерського досвіду в США, Канаді, ЄС і СНД. Отже під час зустрічі пан Всеволод поділився унікальними знаннями, розповівши про багатогранну професійну діяльність, надав цінні поради й на практиці продемонстрував застосування NLP.

Майстер-клас складався із двох частин. У першій молодь детально познайомилась із секретами нейролінгвістичного програмування, навчилась працювати зі своїми станами, дізналась про технології вирішення конфліктів на глибинному рівні, трансформувала негатив минулого і сформувала нове майбутнє, а також поставила чіткі цілі й знайшла індивідуальні складові, що допоможуть досягти бажаної мети.

 «У чому різниця між звичайною людиною і генієм? НЛП відповідає на це питання. Але не тільки відповідає, а ще й програмує моделі досконалості для того, щоб ви стали ефективні в будь-якій сфері життя», – зазначив Всеволод Зеленін.

У другій частині студенти дізнались, як створюються міфи та засвоїли секрети міфодизайну, розібравши декілька кейсів, котрі в майбутньому зможуть застосувати у фаховій діяльності.

Наприкінці майстер-класу спікер порадив студентам постійно звертати увагу на поведінку людей, сприймати інформацію скептично і у подальшому практикувати технології NLP для успішної реалізації себе як особистості.