Микита Добринін в Університеті культури

В Університеті культури продовжуються зустрічі із провідними експертами і фахівцями сфери ЗМІ, шоу-бізнесу, політикуму, дипломатії і, звісно ж, українськими селебретіс. Цього дня до першокурсників Факультету зв’язків з громадськістю і журналістики завітав Микита Добринін – відомий теле- і радіоведучий, екс-редактор чоловічого журналу XXL, учасник реаліті-шоу «Холостяк-9».

«Якщо ви справді прагнете здобути визнання і стати відомими, а не отримати миттєвий спалах популярності – потрібно правильно ставити цілі і наполегливо їх втілювати», – розпочав спілкування з майбутніми медійниками ведучий і розповів про свій перший творчий досвід, початок кар’єри на радіо й ТV та професійну реалізацію.

Зустріч відбувалась у форматі «запитання-відповідь», тож передбачала відвертий діалог. Висловлюючи думку щодо улюбленої професії Микита Добринін порадив першокурсникам старанно навчатись і працювати лише за покликанням, що стане справжнім задоволенням, а не прикрим досвідом.

Не оминув телеведучий відповіді на запитання про зйомки романтичного шоу «Холостяк». За його словами, дуже складно було зрозуміти, наскільки щирими є учасниці проєкту у присутності режисерів та операторів. Тому Микита Добринін інколи порушував правила і продовжував спілкування поза кадром. До речі, участь у шоу він поєднував із роботою, заняттями спортом та зустрічами з друзями.

Утім найбільше інтерв’юерів цікавили подробиці особистих взаємин «холостяка» з обраницею.

«На проєкт я прийшов за коханням, його там і знайшов. Так! Я більше не холостяк. Шалено щасливий, що поряд зі мною неймовірна і кохана дівчина», – заявив Микита Добринін.

Заключним було запитання, як стати успішним і не захворіти на «зіркову хворобу».

«Все дуже просто. Я знайшов свою пристрасть, бо саме бажання кращого рухало мною все життя. Працював лише там, де мені подобалось. А щодо «зіркової хвороби» можу сказати одне: попри всю популярність, перш за все, потрібно залишатися людиною, тому що людяність – це найцінніша риса кожного, незалежно від професії».

Зустріч була надзвичайно атмосферною, мотивуючою і приємною, завершуючи діалог Микита Доринін побажав молоді максимально самовдосконалюватись і стати професіоналами своєї улюбленої справи.