Міс і Містер Факультету дизайну і реклами

На Факультеті дизайну і реклами відбувся грандіозний конкурс краси і креативу – «Міс і Містер ФДІР-2019»!

Режисерська група разом із студентським деканом, візажистами і стилістами ретельно попрацювали над образами конкурсантів, продумали кожну деталь, аби максимально розкрити талант кожного.

За омріяний титул та корону, а також можливість поборотись у фіналі конкурсу за звання «Міс і Містер Університету культури-2019» змагались кращі із кращих – 5 чарівних дівчат і 5 відчайдушних хлопців.

Темою конкурсу обрали «SIMPLE?».

Оцінювало таланти учасників поважне журі у складі: декана Факультету дизайну і реклами Ігоря Бондаря, студдекана ФДіР Мирослави Клівак, ректора Київського університету культури Володимира Пилипіва, декана Факультету хореографічного мистецтва Ольги Бігус, декана Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу Ігоря Комарніцького, директора модельної школи FP Models Юлії Шпик.

Конкурсанти представили свої таланти у 4-х категоріях: інтро, творчий, сексуальний і вечірній виходи, де оцінювалась їхня фізична форма, відчуття ритму, акторська гра, харизма та вміння володіти своїм тілом.

Бурхливими оплесками публіка зустрічала Михайла Поплавського та Юрія Горбунова, які відзначили креативність виступу студентської молоді та привітали всіх учасників.

Отже головними переможцями конкурсу краси стали:

Анастасія Ломакіна – «Міс ФДіР 2019», Павло Кондрат – «Містер ФДіР 2019».

Титули за номінаціями одержали:

Юлія Кравченко – «Міс сексуальність»

Дмитро Шульга – «Містер сексуальність»

Даниіл Тимошенко – «Містер Конгеніальність»

Іванна Пришиблянська – «Міс Конгеніальність»

Юлія Кравченко – «Міс On-line»

Ілля Горьков – «Містер On-line»

Денис Омецинський – «Містер мужність»

Анжеліка Горобець – «Міс Грація»

Валерія Чемерис – «Міс харизма»

Ілля Горьков – «Містер харизма»

Анжеліка Горобець – «Віце-міс»

Денис Омецинський – «Віце-містер».

Відверті, щирі, впевнені у собі учасники продемонстрували неабияку креативність і жагу до перемоги. Завдяки їхній нестримній енергії та пристрасті, на заході панувала неймовірна атмосфера!