Міс і Містер Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу

На Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу відбулась міжгалактична подія – «Міс і Містер 2019» під назвою Space fight.

12-ка кращих студентів факультету відкрили свій безмежний Всесвіт, підкорили відкритий космос і серця глядачів.

Краса – це, у першу чергу, постійне самовдосконалення. І талановиті учасники щодня це доводили: плідно працювали на репетиціях та тренуваннях, готуючись до головної події ФІМФіШБ.

6 космічних пар представляли честь факультету.

Володимир Лукасевич – поетичність думок цього хлопця вражає до глибини душі. Валерія Добинда – русяве довге волосся та блакитні, як море, очі не залишать нікого без уваги.

Матвій Макаренко – привабливий хлопець із неабиякою харизмою та амбіціями. Олександра Носкова – весела, гарна та енергійна дівчина з величезними планами на майбутнє.

Олександр Сабадін – харизматичний та цілеспрямований хлопець, що одразу підкорює своєю простотою і щирістю. Христина Дейкало – дівчина, яка з легкістю довела, що вона безперечно варта бути частиною 12-ки.

Владислав Литвиненко – стильний, талановитий, несхожий на інших. Валерія Нєдєва – ця неймовірна красуня закохує у себе з перших хвилин.

Іван Кацарський – хлопець-Всесвіт – активний, багатогранний і креативний. Наталія Федченко – космічна красуня, що є не лише втіленням ніжності, але і прикладом внутрішньої сили.

Матвій Любимов – дивовижний хлопець із палким поглядом та неймовірною харизмою. Анастасія Кок – витончена, палка, цілеспрямована – усе це точно про неї.

Оцінювало творчу молодь зіркове професійне журі у складі: професійного візажиста, засновниці унікальної студії з підбору стилю M-Look Марини Борщевської; відомої української журналістки, телеведучої Рози Аль-Намрі; українського ресторатора-флориста, власника «Квіткова Мафія BAR» Михайла Бабича; декана Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу Людмили Поліщук; заслуженого діяча мистецтв України, декана Факультету хореографічного мистецтва Ольги Бігус; першого проректора КНУКіМ, декана Факультету дизайну і реклами Ігоря Бондаря; ректора Київського університету культури Володимира Пилипіва.

Конкурсна програма складалась з інтро, інтелектуального і творчого завдань та дефіле у вечірніх костюмах і сукнях.

Учасники вражали космічною вродою, розумом, неординарністю та нестримною енергією. Вони гідно боролися за першість, старанно доводячи, що кожен вартий титулів Міс і Містера.

Привітав учасників конкурсу, вручив нагороди переможцям та засвідчив своє захоплення талановитою молоддю Михайло Поплавський.

За результатами поважного журі учасники конкурсу здобули перемогу у таких номінаціях:

• Міс космічний інтелект – Валерія Добинда
  • Містер космічний інтелект – Олександр Сабадін
  • Міс міжгалактична харизма – Анастасія Кок
  • Містер міжгалактична харизма – Владислав Литвиненко
  • Міс зоряна чарівність – Олександра Носкова
  • Містер зоряна мужність – Володимир Лукасевич
  • Міс вибухова енергія – Христина Дейкало
  • Містер вибухова енергія – Матвій Любимов
  • Міс магнетична спокуса – Наталія Федченко
  • Містер магнетична спокуса – Іван Кацарський
  • Міс феєрична комета – Валерія Нєдєва
  • Містер феєричний метеорит – Матвій Макаренко
  • Міс глядацька гравітація – Анастасія Кок
  • Містер глядацька гравітація – Матвій Макаренко.

Володарями головних титулів ФІМФіШБ стали:

• Міс Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – Валерія Нєдєва.
  • Містер Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – Іван Кацарський.

«Король і королева» Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу – Владислав Литвиненко та Валерія Добинда.