Міс і Містер Факультету міжнародних відносин

На Факультеті міжнародних відносин пройшла атмосферна подія – «Міс і Містер FMV 2019».

5 неперевершених міс та 5 імпозантних джентльменів кожного дня вдосконалювали себе заради того, аби стати переможцями, отримати омріяний титул і корону.

Через призму спорту учасники продемонстрували витримку, темперамент та жагу до перемоги. Вони випробовували і підкоряли різні спортивні вектори, такі як: гольф, велоспорт, баскетбол, кінний спорт та великий теніс.

Перша пара конкурсантів – впевнена у собі і смілива Марина Штанько та хоробрий і непереможний Артем Смірнов. Їх стихія – теніс. Запальні, артистичні, спортивні, справжні енерджайзери вони продемонструвати свою силу та прагнення до перемоги.

Друга пара конкурсантів Поліна Романішина та Арсен Мартищук обрала кінний спорт. Дівчина вважає, що коні – це надзвичайно благородні тварини і саме тому вона обрала цей вид спорту. Поліна легко справляється зі своїми завданнями і завжди йде до своєї мети. Арсен Мартищук неймовірно розумний, талановитий та шляхетний хлопець. Цілеспрямованість – головна риса цієї пари. Вони показали усім справжніх себе та подарували заряд позитиву.

Третя пара – Тетяна Нікора та Максим Шаповал обрали баскетбол. На перший погляд тендітна і скромна, але варто побачити Таню на сцені – її енергія та харизма збиває з ніг. У ній живе величезна сила, що рухає її до перемоги.

Для Макса не існує нічого неможливого. Хлопець завжди має стратегію досягнення цілі та демонструє тільки свої сильні сторони.

Велоспорт – стихія наступної пари – харизматичної і цілеспрямованої Анастасії Лопіної та наполегливого й запального Артема Василенка.

Настя має намір обігнати всіх конкурентів, бо у спорті вона грає лише за такими правилами. Артем у велоспорті проводить паралель з життям: поки ти крутиш педалі – ти йдеш до своєї мети.

Пара Вікторія Федоренко та Ілля Парцванія обрали гольф. Активна й амбітна Вікторія вражала своєю впевненістю. А її безтурботний і позитивний партнер Ілля полонив серця своєю харизмою та усмішкою.

Оцінювало конкурсантів вельмишановне, апеляційне і незалежне журі.

  • Видатний український державний діяч, доцент Кафедри міжнародних відносин Анатолій Ревенко.
  • Заступник завідувача Кафедри міжнародних відносин, кандидат історичних наук, політичний експерт Володимир Наконечний.
  • Переможець минулорічного конкурсу факультету «Міс і Містер», перший віце-містер КНУКіМ-2018 Дмитро Литвинюк.
  • Доцент Кафедри міжнародних відносин Тарас Лисенко.
  • Голова журі, декан Факультету міжнародних відносин Марина Шевченко.

«Я вітаю всіх на головній події року – «Міс і Містер Факультету міжнародних відносин 2019». Впевнена, що сьогодні на всіх чекає дуже цікава, емоційна і насичена програма. Бажаю всім удачі!» – сказала Марина Шевченко.До уваги суддів і глядачів були представлені чотири конкурсні етапи: візитка – презентаційний вихід; творчий блок – демонстрація талантів учасників; сексуальний вихід та вечірнє дефіле – граційні дівчата у вишуканих сукнях та мужні й елегантні хлопці в смокінгах.
Молодь гідно представила рідний факультет та показала справді високий рівень підготовки. Кожен виклався на 100%. Від емоційних, оригінальних і неповторних виступів учасників просто перехоплювало подих.І, нарешті, настав кульмінаційний момент «Міс і Містер Факультету міжнародних відносин 2019». Журі зробило свій вибір.

Привітав учасників конкурсу, вручив нагороди переможцям та засвідчив своє захоплення талановитою молоддю й висловив подяку команді організаторів Михайло Поплавський.

За результатами оцінювання журі володарями титулів стали:

«Міс оригінальність» – Поліна Романішина

«Містер оригінальність» – Максим Шаповал

«Міс сексуальність» – Тетяна Нікора

«Містер сексуальність» – Арсен Мартищук

3-тє місце посіли Анастасія Лопіна та Артем Василенко

2-ге місце – Вікторія Федоренко та Артем Смірнов

«Міс Факультету міжнародних відносин 2019» стала Марина Штанько

«Містер Факультету міжнародних відносин 2019» – Ілля Парцванія.Після неймовірного конкурсу краси і таланту молодь відправилась на гучне святкування своїх перемог.