Міс і Містер Факультету сценічного мистецтва

«Без минулого немає майбутнього» – під таким гаслом відбувся Міс і Містер ФСМ 2019!

Цього року у конкурсі брали участь вісім пар! Шістнадцять яскравих, стильних, абсолютно різних за характером і темпераментом учасників. Вони представили американський стиль 50-60-их років, епоху Мерлін Монро, Елвіса Преслі, Джона Кеннеді. Вся режисерська команда активно попрацювала над постановкою номерів, аби розкрити індивідуальність і талант кожного з учасників.

Перша дивовижна і фантастична пара – Анастасія Капшученко та Максим Девізоров. Максим – мужній і сильний, Анастасія – тендітна та запальна.

Неймовірно ніжні, креативні, романтичні – друга пара – Олександра Голівець та Валентин Фоменко. Споглядаючи на них, розумієш, що ніжність і галантність завжди в моді.

Вона красива і талановита, а він серйозний та відповідальний. Разом вони – ідеальний дует. Лоліта Глущенко та Ярослав Стиренко одразу привертають увагу.

Наступна пара конкурсу – Доріс Іфекве та Назар Шатров. Лише подивившись на них, стає зрозуміло, що це справді вибухова парочка! Вони такі різні, але так доповнюють один одного, виглядаючи разом максимально стильно та епатажно!

Аристократичну зовнішність і потужну енергію уособлює п’ята пара – Вікторія Крупенко та Олександр Мальцев. Вишукані та витончені вони схожі на молодих людей вищого суспільства 50-60-их років.

Шоста пара театралів – Анастасія Бережна та Максим Фаустов. Романтичні і ніжні, ось слова, які характеризують цих молодих людей. Вони не соромляться показувати свої емоції та амбіції, а це саме те, що потрібно для конкурсу.

Вікторія Григор’єва та Микита Волков – талановита пара, яка вражає публіку харизмою та прагненням до перемоги!

Вікторія Куляміна та Ігор Кравченко – пара вибухової краси. Стильні та емоційні вони підкорили всіх з першого погляду!


Оцінювало конкурсантів професійне журі: Ірина Іващенко – декан Факультету сценічного мистецтва; Станіслав Жирков – художній керівник Київського театру на Лівому березі, театральний режисер; Оксана Ромашенко – директор-художній керівник Київського експериментального театру «Золоті ворота»; Андрій Касьяненко – відомий пародист; Богдан Сварник – актор пластично-візуального театру Quartet DEKRU; Олена Ясинська – топ-модель світового рівня, високоосвічений фахівець у сфері індустрії моди; Микола Юдов – заступник декана Факультету сценічного мистецтва, заслужений працівник культури України.

До уваги суддів і глядачів були представлені: інтро – презентаційний вихід; творчий конкурс – демонстрація унікальних талантів учасників; сексуальний вихід; вечірнє дефіле – граційні дівчата в неповторних сукнях у стилі 50-60-их років та елегантні хлопці у ретро-костюмах.

Михайло Поплавський засвідчив своє захоплення талановитою молоддю, яка чудово втілила та передала атмосферу епохи 50-60-их років, і виконав під шквал овацій улюблені українські хіти «Юний орел», «Забава», «Приречений на любов».

За підсумками конкурсу були визначені переможці у номінаціях:

  • «Міс талант» – Анастасія Бережна
  • «Містер талант» – Максим Фаустов
  • «Міс сексуальність» – Доріс Іфекве
  • «Містер сексуальність» – Ігор Кравченко
  • «Міс харизматичність» – Вікторія Куляміна
  • «Містер харизматичність» – Ярослав Стиренко
  • «Міс глядацьких симпатій» – Олександра Голівець
  • «Містер глядацьких симпатій» – Валентин Фоменко
  • «Міс ніжність» – Вікторія Крупенко
  • «Містер мужність» – Назар Шатров

ІІ віце-міс – Лоліта Глущенко

ІІ віце-містер – Олександр Мальцев

А от безпрецедентними володарями головних титулів стали:

Міс Факультету сценічного мистецтва – Анастасія Капшученко.

Містер Факультету сценічного мистецтва – Максим Девізоров.

Король і Королева – Микита Волков та Вікторія Григор’єва.