Міс і Містер Факультету хореографічного мистецтва

На Факультеті хореографічного мистецтва відбулась найграндіозніша подія весни – «Міс і Містер ФХМ».

За омріяний титул та корону боролися кращі з кращих – 5 неймовірних дівчат та 5 мужніх хлопців.

Кожна пара представляла свою стихію: ВОГОНЬ, ВОДУ, ВІТЕР, ЗЕМЛЮ ТА КОСМОС.

Активна і весела Альона Роздуй уособлювала повітряну енергію, яка їй дуже імпонує, адже дівчина – справжній буревій, що змітає всі перешкоди на своєму шляху. В парі з Альоною повітряну стихію на конкурсі краси представляв Владислав Яловий. Нестримний, безтурботний, позитивний він завжди легко знаходить спільну мову та заводить нові знайомства. Активності і творчому натхненню Влада можна позаздрити.

Анастасія Цикало – запальна, цілеспрямована, впевнена у собі, загадкова представниця космічної енергії. Як безкраї глибини космосу завжди вабили людство, так і Настя постійно притягує до себе погляди. Дівчина твердо переконана, що кращий спосіб чогось досягти – перестати говорити і почати діяти.Напарник Анастасії – Родіон Косяк – талановитий активний хлопець, який ніколи не сумує. Як планети обертаються навколо своєї орбіти, так і поруч із Родіоном постійно вирують успіх та удача.


Дар’я Шадріна – чарівна представниця стихії землі. У дівчині гармонійно поєднуються ніжність та чуттєвість з наполегливістю і цілеспрямованістю. Якщо вже Дар’я взялась за справу, то обов’язково доведе її до кінця. Партнером дівчини став Микита Єфимов – сповнений життєвих сил та впевненості у тому, що його земля надає йому енергії і ніколи не піде з-під ніг.

Анастасія Лабан – стихія води. Мила, ніжна, тендітна і, водночас, бурхлива, зі сталевим характером дівчина. Вадим Остапчук – впевнений, що танець – це життя; який механізм, такі й рухи. Як вода здатна змінювати і приймати будь-яку форму, так і хлопець зможе знайти вихід із будь-якої ситуації.

Анастасія Гринник як представниця вогняної енергії постійно прагне бути в центрі будь-якої діяльності і ставати центром всього. Як вогонь, Настя охоплює все навколо себе! Яскравість вогню, його жар і енергія – все це притаманне Анастасії.

Ще один представник вогняної стихії – оптимістичний, везучий, сміливий Артем Іщенко. Як і сильна стихія вогню, хлопець має особливий творчий потенціал та втілює все задумане в життя.


Оцінювало таланти учасників зіркове журі у складі провідного актора театру та кіно, викладача Кафедри режисури та майстерності актора Дмитра Ступки; доцента, кандидата мистецтвознавства, режисера-постановника, завідувача Кафедри шоу-бізнесу Олени Хлистун; кандидата історичних наук, доцента Кафедри шоу-бізнесу, провідного менеджера у сфері шоу-бізнесу Лесі Малоокої; заслуженої артистки України, випускниці Університету культури Ярослави Руденко; відомого хореографа, шоумена, співака і телеведучого Дмитра Коляденка та голови журі – виконуючого обов’язки ректора Ігоря Бондаря.

Неймовірний талант у суміші з яскравою живою фантазією і неабиякою завзятістю молодь представила у першому презентаційному номері. Наступним журі оцінювало найгарячіший вихід учасників – сексуальне дефіле. І наостанок дівчата й хлопці вражали глядачів найромантичнішим виходом – дефіле у вечірніх сукнях та костюмах.
Шоу вийшло фантастичним! Учасники доклали максимум зусиль, аби показати високий професійний рівень.


Найочікуванішим моментом конкурсу «Міс і Містер ФХМ» було оголошення переможців.

Привітав амбітну і талановиту молодь та вручив корони переможцям Михайло Поплавський.

«Ви всі – талановиті, креативні та перспективні. Ви – переможці! Бажаю вам щастя, добра і любові. Краса врятує світ!» – сказав Михайло Поплавський.

За підсумками конкурсу володарями титулів стали:

  • «Міс артистизм» – Анастасія Гринник
  • «Містер артистизм» – Артем Іщенко
  • «Міс талант» – Альона Роздуй
  • «Містер талант» – Родіон Косяк
  • «Міс креативність» – Анастасія Цикало
  • «Містер креативність» – Владислав Яловий.

Король Університету культури – Вадим Остпачук.

Королева Університету культури – Анастасія Лабан.

Міс Факультету хореографічного мистецтва – Дар’я Шадріна.

Містер Факультету хореографічного мистецтва – Микита Єфимов.

Декан Факультету хореографічного мистецтва Ольга Бігус привітала учасників з перемогою та висловила слова подяки зірковому журі, команді організаторів і режисерській групі. А також зауважила, що надзвичайно пишається студентською молоддю. За її словами, «Міс і Містер ФХМ» пройшов на найвищому рівні!

У фіналі конкурсу на переможців чекало яскраве after party.