Міс і Містер кіно

На Факультеті кіно і телебачення відбувся конкурс краси і творчості – Міс і Містер кіно.

Круті декорації, приголомшливі постановки, костюми, спецефекти, світлотехніка, музика, сцена та неперевершені претенденти на головні титули факультету – Міс і Містер кіно!

5 пар неймовірних учасників змагалися за звання найкращих: енергійний Олександр Шкуропат і відверта Марія Тіванова; чарівна Анастасія Белеста і відчайдушний Ігор Парфелюк; витончена Юлія Карчик і щирий Олег Данів; спокуслива Вікторія Рутковська і стильний Дмитро Шатило; харизматична Єлизавета Жукова і сміливий Володимир Орещук.

Оцінювало номери конкурсантів зіркове журі: соліст гурту LUCKY4 Євген Кілігін; відомий дизайнер, експерт з fashion-етикету, засновниця власних брендів Анастасія Іванова; блогер, модель, актор, бізнесмен Андрій Трушковський; хореограф, переможниця шоу «Танці з зірками» Ілона Гвоздьова; теле-, радіоведучий, шоумен Юрій Третяк; представник міжнародного модельного агентства Kmodels Карина Вигурська; актор, учасник «Танці з зірками» Павло Вишняков; відома українська журналістка, телеведуча Роза Аль-Намрі.

Акторська майстерність, талант, краса та індивідуальність кожного з конкурсантів були представлені у презентаційному відеоролику.

Учасники показали себе в 4-х етапах конкурсу: презентаційний вихід; творчий блок; сексуальний вихід та вечірнє дефіле.

Привітав учасників конкурсу, вручив нагороди переможцям та засвідчив своє захоплення талановитою і перспективною молоддю Михайло Поплавський.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх від Михайла Поплавського стали його музичні хіти – «Юний орел», «Забава» та «Приречений на любов».

Тож омріяні титули здобули:

• «Містер артистичність» – Ігор Парфелюк
  • «Міс артистичність» – Юлія Карчик
  • «Містер загадка» – Олег Данів
  • «Міс загадка» – Анастасія Белеста
  • «Містер оригінальність» – Дмитро Шатило
  • «Міс оригінальність» – Єлизавета Жукова
  • «Містер пристрасть» – Володимир Орещук
  • «Міс пристрасть» – Марія Тіванова
  • «Містер глядацьких симпатій» – Олександр Шкуропат
  • «Міс глядацьких симпатій» – Вікторія Рутковська.

Безкоштовне навчання, від представника міжнародного модельного агентства Карини Вигурської в одній із кращих модельних шкіл Kmodels отримала Марія Тіванова.

Звання «Міс Факультету кіно і телебачення» здобула Анастасія Белеста.

«Містер Факультету кіно і телебачення» – Олександр Шкуропат.