Міс і Містер у стилі «I am a Rock star»

На Факультеті інформаційної політики і кібербезпеки яскраво та драйвово пройшов конкурс «Міс і Містер» у епатажному стилі «I am a Rock star».

Дванадцять неординарних і талановитих учасників змагалися за почесний титул та супер приз. Оцінювало конкурсантів професійне журі. Обрати ж своїх фаворитів могли всі бажаючі у номінації «Міс і Містер онлайн», попередньо віддавши свій голос на сайті факультету.

Розпочався захід із «Інтро» – запальної танцювальної композиції у виконанні  студентів Факультету хореографічного мистецтва, котра налаштувала присутніх на драйв та шалені емоції. То ж зустрічали конкурсантів гучними оплесками та оваціями.

Першим етапом  було дефіле з елементами хореографії,  на якому дванадцять претендентів на перемогу демонстрували своє бачення rock-образу.

Поки журі виставляло бали, студентка Юлія Прижко вражала своїм неймовірним голосом  виконуючи  ліричну пісню.

Далі було, напевно, найскладніше випробування – конкурс талантів, на якому учасники презентували короткі відео про себе та творчі креативні номери.

У своїй відео-візитці Володимир Кручок показав, як він створює графіті, а ось для виступу обрав  stand-up на тему «Як я став рокером». Варто зазначити, що публіці дуже сподобалися жарти та артистичність хлопця.

Анастасія Мірошниченко на відео була в образі ніжної та витонченої красуні, котра прогулювалася біля Ейфелевої вежі. А ось на заході дівчина продемонструвала одразу дві свої сильні сторони: вокал та хореографію.

Справжнім відкриттям конкурсу став Мілько Євген.  Із  сором’язливого парубка, котрого глядачі спостерігали на презентаційному ролику, Євген перетворився на харизматичного та звабливого вокаліста на сцені. До речі, номер вдало доповнювала сольна хореографія від Валерії Туровник.

Учасниця Демянчук Вероніка відтворила на сцені справжню східну танцювальну казку, наповнену загадковістю та граційністюістю рухів.

Майстром пародіювання виявився Береш Валентин, який на сто відсотків перевтілився в культового вокаліста Фредді Мерк’юрі та влаштував грандіозне шоу із відеорядом та підтанцьовкою.

Натомість Марченко Вікторія  вирішила підкорити ліричною піснею та ніжною хореографією.

Конкурсанти Свистун Дмитро та Юзефович Максим зробили  нестандартний спільний номер і зачитали  авторський реп.

Чарівна Діана Мокляк обрала інший стиль і з’явилася на сцені в образі спокусливої та витонченої леді. Музикальну композицію обрала відповідну – «Feeling good».

Романтичний Тітієвський Максим відкрив глядачам свою душу і прочитав монолог на тему «Якщо весь світ – бібліотека, то ми в ньому – книги» і мотивував кожного замислитися над питанням «Яка книга ти?».

Фесюра Анастасія станцювала постановку, головна ідея якої була показати, як важливо залишатися собою, а не змінювати маски кожного дня.

Тендітна Тетяна Чапля влаштувала справжній фурор, змінивши 3 образи за один виступ. Спочатку учасниця виконала уривок із «I Wanna Be Loved By You» , потім заспівала енергійну «Bad Romance» і на завершення сюрприз – «Блюз еротичних думок».

Поки учасники готувалися до наступного етапу, студентка Валерія Туровник демонструвала свої неповторні вокальні здібності, обравши для цього пісню «Я так хочу до тебе».

Конкурс «Міс і Містер» не тільки про красу й талант, а ще й, звичайно, про розум. То ж наступним випробуванням стала інтелектуальна боротьба. Претенденти на почесний титул повинні були відповісти на два запитання: одне – жартівливе, а інше – на ерудицію.

Далі був найгарячіший момент дійства – «Сексуальний вихід». Дівчата показали свою пластичність і грацію, а хлопці – мужність та спортивну підготовку.

На церемонію нагородження красуні  з’явилися у витончених вечірніх сукнях, а юнаки в елегантних костюмах. Аби довше потримати інтригу, організатори дійства спочатку обирали  найактивніших вболівальників, які  отримали грошовий приз.

І ось нарешті найочікуваніша  мить – оголошення результатів конкурсу:

«Міс інтелект» – Анастасія Фесюра;

«Містер інтелект» – Володимир Кручок;

«Міс стиль» – Діана Мокляк;

«Містер стиль» – Максим Юзефович;

«Міс оригінальність» – Тетяна Чапля;

«Містер оригінальність» – Євген Мілько;

«Міс артистичність» – Вероніка Демянчук;

«Містер артистичність» – Дмитро Свистун;

«Міс онлайн» – Вікторія Марченко;

«Містер онлайн» – Тітієвський Максим;

«Віце-міс Факультету інформаційної політики і кібербезпеки» – Анастасія Мірошніченко;

«Віце-містер Факультету інформаційної політики і кібербезпеки » – Валентин Береш;

«Міс Факультету інформаційної політики і кібербезпеки» – Тетяна Чапля;

«Містер Факультету інформаційної політики і кібербезпеки» – Тітієвський Максим.

Для кожного з учасників цей конкурс став нагодою  повірити у  себе та свої сили, реалізувати свій творчий потенціал.

Переможці  конкурси отримали грошові винагороди та цінні подарунки.