Місія 2020: правильний вибір Університет культури!

Університет культури – лідер освіти в Україні, який входить у ТОП-10 мистецьких вишів Європи. Однією з найважливіших подій закладу вищої освіти вже кілька років поспіль є День відкритих дверей.  До зустрічі з абітурієнтами професорсько-викладацький склад, студентство готуються ретельно та завбачливо і чекають на кожного з них як на VIP – персон.

На абітурієнтів чекає екскурсія престижними факультетами, ознайомлення зі спеціальностями і навчальним процесом, презентація інноваційних мультимедійних лабораторій, цікаві майстер-класи і мотиваційна зустріч з Михайлом Поплавським.

Минулого тижня до Університету культури на День відкритих дверей завітала амбітна молодь з усіх куточків України.

Абітурієнтів зустрічали професійні консультанти з питань вступу – вони ж представники різних факультетів, які, ґрунтовно надали відповіді на усі запитання молоді.

Перелік питань був доволі широким: напрями підготовки і сертифікати ЗНО, творчий конкурс, організація практик та стажувань, можливості працевлаштування.

Також вступники дізнались, що навчання в Університеті культури відбувається за творчими та бізнес-спеціальностями на 10-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; міжнародних відносин; зв’язків з громадськістю і журналістики; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Крім навчання, амбіційна молодь постійно долучається до івентів, святкових концертів, розважальних заходів та цікавих майстер-класів.

Під час Дня відкритих дверей молодь познайомились з найкращими педагогами – справжніми професіоналами своєї справи, видатними акторами та режисерами театру і кіно, хореографами, відомими співаками, теле- та радіоведучими, рестораторами, дизайнерами, стилістами, політтехнологами, корифеями сфери піару і журналістики.

Школярів надзвичайно вразило те, що у богемному виші кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом», яка надає можливість отримати відразу 2 дипломи – український і європейський. Тому випускники можуть гідно конкурувати на міжнародному ринку праці.

Майбутні вступники побували і в Українсько-польському центрі культури і мови, де прогресивна молодь удосконалює свої лінгвістичні знання.

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським: «Розпочніть свою історію успіху в Університеті культури. Все залежить від вашого старту, потрібно лише правильно ставити мету та наполегливо йти до  її втілення. Ви можете більше, ніж ви думаєте самі про себе, ніж думають про вас рідні, батьки, вчителі та друзі. Щоб отримати мінімум, потрібно бажати максимум. Лідер живе в кожному з вас, цей потенціал потрібно розкрити. Бажаю вам блискучих перемог, віри в себе, щастя, миру, і яскравих звершень».

Абітурієнти були у захваті від спілкуванням з Михайлом Поплавським, компетентно наданою інформацією щодо вступу та знайомством із викладачами і студентами. День відкритих дверей в Університеті культури промайнув шалено, цікаво і захоплююче.

Якщо ви мрієте стати студентом Університету культури, завітайте до вишу наступної суботи і отримайте відповіді на всі запитання та індивідуальну консультацію.

Ми чекаємо на кожного з вас!

Правильний вибір – крок до успіху!

 

Дні відкритих дверей відбуваються щосуботи з 9:00 за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 36, головний корпус КНУКіМ (станція метро «Печерська»).

Штаб «Абітурієнт  2020» Тел: (068) 542 41 91.

Реєстрація