Місія «ДВД» у розпалі: зроби свій правильний вибір!

Випускники з мальовничих міст Черкас, Хмільника, Білої Церкви та Києва сьогодні в Університеті культури об’єдналися задля того, аби вибрати для себе майбутню професію.

З самого ранку вони вже «штурмували стіни» найпопулярнішого вишу, де на них очікували цікаві екскурсії престижними факультетами, ознайомлення зі спеціальностями і навчальним процесом, презентації інноваційних мультимедійних лабораторій, цікавих майстер-класів і довгоочікувана мотиваційна зустріч з Михайлом Поплавським.

Майбутніх вступників зустрічали професійні консультанти з питань вступу – вони ж представники різних факультетів, які ґрунтовно надали відповіді на усі запитання абітурієнтів, а саме: напрями підготовки і сертифікати ЗНО, творчий конкурс, організація практик та стажувань, можливості працевлаштування.

Кваліфіковані викладачі також наголосили, що у богемному виші кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом», яка надає можливість отримати відразу 2 дипломи – український і європейський. Тому випускники можуть гідно конкурувати на міжнародному ринку праці.

Також абітурієнти дізнались, що навчання в Університеті культури відбувається за творчими та бізнес-спеціальностями на 10-ти факультетах: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення; дизайну і реклами; міжнародних відносин; зв’язків з громадськістю і журналістики; музичного мистецтва; хореографічного мистецтва; івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; сценічного мистецтва; інформаційної політики і кібербезпеки.

Молодь України побувала і в Українсько-польському центрі культури і мови, де студенти вишу удосконалюють свої лінгвістичні знання.

Школярі радо ділилися враженнями від побаченого та почутого.

«Я приїхала, аби зрозуміти для себе, чи зможу я вступити в цей вуз, і з яких саме предметів потрібно складати ЗНО. Найбільше мене вразив Факультет кіно і телебачення. Організація, атмосфера, сучасні технології – все це надзвичайно приваблює, тому я серйозно замислилась над вступом до Університету культури»,-наголосила абітурієнтка Ірина з Білої Церкви.

Дівчата з Хмільника Олена та Олександра надихнулися Факультетом сценічного мистецтва і твердо вирішили ґрунтовно підготуватися до творчого конкурсу та стати студентами вишу.

«Ми неодноразово брали участь у сценічних постановах і наші наставники були приємно вражені виступами. Якщо це добре виходить і подобається оточуючим, і в першу чергу самому собі – то не ватро втрачати можливість займатися улюбленою професією».

Самотужки двоє друзів з самого ранку детально вивчали Університет культури, ставили усім сотні запитань, адже знають напевно – вони мають стати студентами Київського національного університету культури і мистецтв.

«Факультет івент менеджменту, фешн та шоу-бізнесу та Факультет сценічного мистецтва підкорили нас сьогодні. Ми відчуваємо, що наше життя – на сцені, або за лаштунками, але точно у сфері шоу-бізнесу. Це наше покликання. Що нам сподобалось? Це атмосфера в університеті. До нас абітурієнтів було дуже тепле та щире відношення. Дякуємо за таку зустріч «Штабу абітурієнтів», а саме Юлі, яка сьогодні була чудовим гідом та наставником. Це не може не приваблювати, тому наш вибір – це Університет культури!»

Приємним завершенням дня стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським:

«Київський національний університет культури і мистецтв – лідер освіти в Україні. Наша місія – допомогти талановитій молоді розвивати свої здібності та досягти професійного й життєвого успіху. Вірте в себе та свої сили, наполегливо йдіть до високої мети і ви неодмінно станете професіоналами своєї справи»

Університет культури завжди чекає на талановиту креативну молодь!

День відкритих дверей відбувається щосуботи.

Завітайте та отримайте потужний фітбек від найкращого вишу країни!