Місія «Посвята»

misposv-01

В концертному клубі «Bel etage» пройшла грандіозна загальноуніверситетська посвята першокурсників Університету культури.

misposv-02

misposv-02

На вході в клуб можна було побачити старовинний рояль, за яким віртуозно грала студентська молодь, дружно і гучно виконуючи гімн Університету культури та відомі хіти легендарних українських гуртів.

Усі дев’ять факультетів гідно виконали свою «місію», за участі першокурсників творчо представили унікальність кожного факультету, деканів які гучними оплесками підтримували артистів із зали, та студагентів – студентських деканів факультетів.

misposv-02

misposv-02

Першокурсники вразили неймовірними постановками, крутими спецефектами, лазерним шоу та віджеінгом, гордо та талановито демонструючи свої майбутні професії. Атмосфера свята нагадувала голлівудський блокбастер зі своїми агентами 007 та героями. Організаторами заходу виступила творча команда Факультету режисури і шоу-бізнесу та Студентського парламенту університету, які влаштували свято на найвищому, професійному рівні.

misposv-06

misposv-06

misposv-06

Кожен із деканів університету у своєму особливому відео- зверненні побажав молоді незабутньо провести свої студентські роки, отримати цінний багаж знань та стати справжніми професіоналами в обраній сфері.

У відповідь, від студентських деканів факультетів   пролунали клятви, в яких всі зобов’язались стати успішними в своїй професії та прославляти рідний університет на весь світ.

misposv-06

misposv-06

misposv-06

Неймовірний шквал аплодисментів викликав головний агент університету – Михайло Поплавський, який креативно та атмосферно привітав молодь з урочистою посвятою у студенти Університету культури.

misposv-06

«Радий вітати вас з цим святом. Пам’ятайте, що ви навчаєтесь в одному з кращих столичних вишів. Ви – світле майбутнє України. Я зізнаюсь вам у коханні. Ціную, поважаю та горджусь такими першокурсниками.

Шаленійте від того, що робите. Радійте кожному дню і не бійтесь висоти! Добра, любові і шаленого студентського кохання», – сказав Михайло Поплавський та виконав улюблені пісні молоді – «Приречений на любов» і «Не бійся висоти». Весь зал гучно підспівував, а студенти посилали повітряні поцілунки, та просто «зірвали» танцмайданчик.

misposv-06

misposv-06

misposv-06

По завершенню святкової програми, музичними вітаннями студентів запалювали зіркові колективи Університету культури.

misposv-06

misposv-06

misposv-06

Молодь танцювала не стримуючи емоції, децибели піднімались до максимуму, танцпол палав. Така посвята викликала багато яскравих вражень не тільки у студентів, а і у викладачів які разом з молоддю святкували цей історичний день для кожного першокурсника.

misposv-06

misposv-06

misposv-06

Місія «Посвята 001» – успішно виконана, а отриманих емоцій певно вистачить на всі роки навчання в Університеті культури.