Михайло Поплавський: «Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху!»

Всеукраїнський масштабний проект Університету культури «Абітурієнт 2019» в розпалі. Цієї суботи на День відкритих дверей до престижного вишу завітала рекордна кількість вступників з різних куточків України.

Креативні групи факультетів на чолі з викладачами влаштували для молоді незабутнє знайомство з університетом, цікаву екскурсію творчими майстернями, розповіли про умови вступу, надали цінні поради щодо вибору майбутньої професії та підготували чимало сюрпризів.


Абітурієнти довідались, що навчання студентів проходить у сучасних навчальних аудиторіях та інноваційних фахових лабораторіях, оснащених новітнім мультимедійним обладнанням, на 10-ти факультетах: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, хореографічного мистецтва, дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва.

Професорсько-викладацький колектив Університету культури – це досвідчені професіонали-практики, успішні й відомі особистості. Серед них: Михайло Поплавський, Ахтем Сеітаблаєв, Роман Безсмертний, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Володимир Ніколаєнко, Петро Мага, Вікторія Маремуха.

Креативні студенти є організаторами та учасниками науково-освітніх, доброчинних, гастрономічних, культурних, розважальних, спортивно-оздоровчих проектів: «Модель ООН», «TukWeek», Фестиваль молодих дизайнерів, «День знань», «Посвята першокурсників», «Food Fest», «Міс і Містер КНУКіМ», «День вишиванки», «Halloween», «День спорту», медіафестиваль «Молоді та креативні», «Видавничий non-stop», «Final Fest».

А от гордістю Університету культури є його зіркові випускники: Алан Бадоєв, Григорій Решетнік, Стас Жирков, Анна Сєдокова, Жанна Бадоєва, Олександр Лещенко, Оля Полякова, Тоня Матвієнко, Гайтана, ONUKA (Наталія Жижченко), Дмитро Комаров, Alekseev (Микита Алєксєєв), Alyosha (Олена Кучер-Тополя), Григорій Чапкіс, Дмитро Клімашенко, Ірина Білик, Наталія Валевська, Катерина Бужинська, Вікторія Маремуха, Наталія Могилевська, Наталія Бучинська, Вадим Олійник, Регіна Тодоренко, Інна Цимбалюк, Віка та Слава з гурту «НеАнгели».

Виняткову увагу абітурієнти зосередили на тому, що виш здійснює активну співпрацю із провідними закладами вищої освіти Польщі, Італії, Англії, Франції, Німеччини та інших країн світу. Таким чином уже з другого курсу молодь проходить практику у міжнародних компаніях і установах Європи з можливістю подальшого працевлаштування.

Відвідавши Українсько-польський центр культури і мови, гості дізналися, що в університеті діє програма «Подвійний диплом», де по закінченні бакалаврату студент отримує одразу два дипломи – український та європейський.

По-справжньому мотиваційним моментом Дня відкритих дверей для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським: «Найважливіше рішення у житті людини – це вибір професії. Все залежить від вашого старту, потрібно лише правильно ставити мету та наполегливо йти до неї.

Атакуйте життя і щодня творіть свою історію успіху. Живіть по максимуму в своє задоволення.

Я бачу за вами великі перспективи. Ви – світле майбутнє нашої держави.

Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем, вчитися в українських вузах і щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна. Тримаймо разом українську хвилю!».

Фінальним меседжем зустрічі було оголошення Михайлом Поплавським Всеукраїнського конкурсу #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за підсумками якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

Не втрачаючи часу, декілька сміливців заявили про себе та показали свої творчі здібності Михайлу Поплавському і таким чином пройшли попереднє зарахування до Університету культури.


Отже в новому навчальному році престижний виш із творчою та інноваційною бізнес-освітою чекає на талановиту молодь всієї України!