Михайло Поплавський: «Будьте активними, амбітними та цілеспрямованими!»

budtakt-01

Для визначення майбутньої професії до Університету культури завітали абітурієнти з Чернігівської та Київської областей. Познайомившись із штабом «Абітурієнт 2018» представники якого окреслили екскурсійний маршрут, гості вирушили у цікаву подорож вишем.

budtakt-01

На початку абітурієнти  відвідали Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, де довідались про умови вступу і перспективи працевлаштування. Молодь ознайомилась із напрямами підготовки ФГРіТБ:

• готельно-ресторанний бізнес
  • міжнародний туризм.

budtakt-01

Освітній процес факультету – цікава, насичена, інтелектуальна, науково-виховна робота потужного педагогічного колективу, спрямована на формування висококласних професіоналів своєї справи.

budtakt-01

Школярі були вражені змістовним студентським життям на факультеті, насиченим цікавими зустрічами, воркшопами, тренінгами, конференціями, майстер-класами відомих та успішних особистостей – Дмитра Борисова, українського ресторатора, бренд-шефа; Даші Малахової, телеведучої, актриси, кулінара і ресторатора; Жанни Бадоєвої, ведучої і співзасновниці тревел-шоу «Орел і решка»; Валерія Созановського, ресторатора, кондитера та бренд-шефа; Сергія Шитченка, відомого мандрівника; Олексія Повторейка, віце-президента і викладача Асоціації шеф-кулінарів України, шеф-кухаря Шотландського дому «Whisky Corner»; Данила Яковенка, шеф-кухаря Міжнародної тенісної академії; Маргарити Січкар, ресторатора, телеведучої; Дмитра Сидоренка, президента Асоціації сомельє України; Миколи Томенка, українського політика, історика, політолога та громадського діяча.

budtakt-01

Флешмоб, який влаштували студенти ФГРіТБ, увійшов до Книги рекордів Гіннеса України у номінації «Найбільша кількість кухарів на одній локації». А гастрономічний фестиваль Best Food Fest, в якому поборотися за Кубок «Барбекю-2017» та продемонструвати свої першокласні кулінарні навички мали змогу студенти факультету, вразив усіх своєю масштабністю та професіоналізмом.

budtakt-06

Надихнувшись атмосферою гостинності Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, абітурієнти відправились знайомитись з іншими підрозділами вишу. Молодь відвідала сучасні мультимедійні аудиторії та інноваційні фахові лабораторії факультетів дизайну і реклами; журналістики і міжнародних відносин; кіно і телебачення; режисури та шоу-бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; культурології; музичного мистецтва, де викладачі вишу розповіли про престижність спеціальностей, перелік конкурсних предметів для складання ЗНО та нові умови вступу.

budtakt-01

Найцікавішим для вступників став візит до «Українсько-польського центру культури і мови». Гості дізнались, що Університет культури співпрацює з багатьма провідними вищими навчальними закладами і науковими установами країн ЄС: Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії, Чехії, Литви, Латвії, Естонії, Угорщини і Франції. Це  дає можливість студентам університету здобувати освіту за програмою «Подвійний диплом», відповідно до якої випускники можуть одночасно отримати два дипломи: український та європейський.

budtakt-06

Довгоочікуваною подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

budtakt-06

«Ви сповна можете реалізуватися та досягти успіху в Україні.

Університет культури – це престижний навчальний заклад, який входить в десятку кращих мистецьких вишів Європи.

Кожен із вас може більше, ніж думають про вас батьки, вчителі та друзі.  Ви маєте природні данні – генетичний код українця. А українці – сильна, талановита і працелюбна нація.

Талант потрібно розвивати, а головне – знати, де саме його реалізувати.

Будьте активними, амбітними та цілеспрямованими, ніколи не втрачайте ентузіазму і «йдіть навпростець – від сердець до сердець!»

Бажаю вам здоров’я, щастя та мирного неба. Живіть по максимуму і на позитиві», – сказав Михайло Поплавський.

budtakt-06

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко. Молодь була вражена екскурсією, цікавим і повчальним спілкуванням із Михайлом Поплавським, викладачами і студентами вишу. Вступники зазначили, що неодмінно хочуть стати частиною великої студентської родини Університету культури!