Михайло Поплавський: «Будьте режисерами свого життя!»

budtereg-01

Найочікуванішою подією для кожного абітурієнта є День відкритих дверей. Тож сьогодні до Університету культури завітали вступники з Житомира, Миргорода, Вишгорода Заболотного, Шостки, Коростишева і столиці.

На початку молодь познайомилась із гідами штабу «Абітурієнт 2018» і, окресливши маршрут, вирушила на екскурсію вишем.

Спершу одинадцятикласники відвідали «хромакей» – павільйон Факультету кіно і телебачення, де відбуваються зйомки різноманітних телепроектів, програм, студентських творчих робіт.

budtereg-01

До речі, саме на ФКіТБ кожен талановитий абітурієнт має можливість навчатись за такими спеціалізаціями: «Звукорежисер», «Актор кіно», «Фотохудожник», «Режисер кіно і телебачення», «Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст»; «Оператор кіно і телебачення».

budtereg-01

Студентське життя насичене інформативними тренінгами, майстер-класами, воркшопами фахівців-практиків у сфері кіно і телебачення – Олега Панюти, відомого журналіста і ведучого програми «События недели» на телеканалі «Україна»; Алана Бадоєва, зіркового випускника Університету культури, українського телережисера, кліпмейкера та продюсера; Романа Балаяна, відомого кінорежисера, сценариста і продюсера; Леона Прудовського, ізраїльського кінорежисера; Олексія Стеценка, ведучого програми «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV; Валентина Оляновича, сценариста, кінорежисера та оператора; Світлани Леонтьєвої, заслуженої журналістки України, ведучої новин, обличчя телеканалу «UA:Перший»; Оксани Чепелик, сценариста, режисера та оператора; Анастасії та Марії Сторожицьких, успішних журналістів і режисерів; Олени Фетисової, сценариста, режисера, продюсера, генерального директора кіностудії «Інтерфільм».

budtereg-01

Випускники Факультету кіно і телебачення працюють на провідних телеканалах, радіо, у сфері кіноіндустрії, медіа-холдингах, ЗМІ, фотостудіях, іміджевих, рекламних та PR-агенціях, займаючи такі посади: ведучий телепрограм, тележурналіст; репортер, спецкор, актор кіно; режисер-постановник; звукорежисер; оператор; фотохудожник, фотограф-репортер.

Довідавшись про успіхи і професійні здобутки відомих випускників, а також про умови вступу, консультації і творчі заліки, гості продовжили мандрівку вишем.

budtereg-01

Вступники відвідали Факультет економіки, права та інформаційних технологій, де можна опанувати такі спеціалізації: «Юрист», «Економіст», «Фахівець з ІТ». Потрібних компетенцій для професійного становлення молодь набуває під час практики в органах державної влади і місцевого самоврядування, судових та банківських установах, на підприємствах, в ІТ-компаніях.

budtereg-06

budtereg-06

Також абітурієнти завітали до інноваційних лабораторій та мультимедійних аудиторій факультетів журналістики і міжнародних відносин; музичного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; режисури і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; дизайну і реклами; культурології. Майбутні студенти поспілкувалися з викладачами-практиками щодо умов вступу на 2018 рік і познайомились зі студентами, які розповіли про навчання та дозвілля в богемному виші.

budtereg-01

Найінформативнішою стала зустріч із Михайлом Поплавським, який надав молоді професійні настанови та поради.

«Головною метою нашої зустрічі є те, щоб у майбутньому ви потрапили в оточення, яке сприятиме розвитку вашої професійної кар’єри. 90% успіху – це середовище, у якому ви сформуєте себе як особистість.

Університет культури – це нові емоції, враження та досвід. Досягає успіху лише той, хто має мету, український гонор, амбіції та внутрішній стержень. Ми чекаємо на активних і перспективних, котрі знають, чого хочуть досягти у майбутньому та що отримають після закінчення вишу.

Пам′ятайте, саме від вас залежить ваш успіх. Бажаю вам щастя, добра та мирного неба!» – сказав Михайло Поплавський.

budtereg-01

По завершенні зустрічі вступники активно спілкувались з Михайлом Поплавським та робили світлини на згадку про незабутній день в Університеті культури.

budtereg-01

За словами абітурієнтів, екскурсія вишем допомогла їм визначитись з майбутніми професіями і більш детально познайомитись із студентським життям.