Михайло Поплавський : «Десять поразок варті однієї перемоги»

despor01

На День відкритих дверей до КУК завітали абітурієнти з міста Умань Черкаської області, міст Житомир, Малин і Радомишль Житомирської області та Святошинського, Дарницького, Шевченківського, Голосіївського, Оболонського і Солом’янського районів столиці.

Після смачного і ситного сніданку й реєстрації наші гості повні сил розпочали свій маршрут університетом культури. В приміщеннях кожної кафедри одинадцятикласників чекали викладачі та студенти, які діляться секретами успішного вступу, розповідали про специфіку навчання на кожній спеціальності й з радістю відповідали на запитання абітурієнтів.

Сьогодні вступників найбільше вразили творчі лабораторії і комп’ютерне оснащення університету. Майбутні першокурсники після того, як пройшли маршрут з радістю ділилися емоціями і враженнями від нашого ВНЗ.

despor01

Абітурієнти відвідали сучасні мультимедійні аудиторії та інноваційні фахові лабораторії Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Кафедри міжнародного туризму, Кафедри кіно і телемистецтва, Кафедри журналістики і міжнародних відносин, Кафедри мистецтв, Кафедри музичного мистецтва, Кафедри державного управління і права, Кафедри дизайну зачісок і стилю.

despor01

Для випускників з дипломами «Молодшого спеціаліста» є свої переваги. Вони можуть вступати до університету культури одразу на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Гучними оплесками візитери зустріли Михайла Поплавського, який поділився секретами власного успіху та наголосив на активній співпраці університету культури з іноземними вишами, що дозволяє студентам досягти кар’єрного успіху не лише в Україні, але й за кордоном.

«Радий вітати вас у найкрутішому виші країни. У КУК ви зможете обрати улюблену професію і реалізувати свої здорові творчі амбіції. Вам гарантовані сучасний європейський сервіс, професійно-практична підготовка і незабутні студентські роки.

Придумайте легенду і живіть за нею. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. Десять поразок варті однієї перемоги. Йдіть крізь терни до зірок. На вас покладаю великі надії. Ви – майбутнє України», – сказав Михайло Поплавський.

despor50

Одинадцятикласниця Вероніка, яка навчається у школі № 224 Дніпровського району міста Києва, уже давно визначилась із вибором професії. Вона планує вступати на Кафедру готельно-ресторанного і туристичного бізнесу за напрямом «Туризм». Як запевняє дівчина, найбільше її підкорила перспектива стажування у провідних установах і корпораціях столиці та можливість працевлаштуватись за кордоном.

despor01

Олена з Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка щиро подякувала за незабутній візит до КУК. «Нас прийняли на найвищому рівні. Смачно нагодували, провели надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію, розповіли про престижні спеціальності. Я особисто переконалась в тому, що КУК – університет моєї мрії, де незабаром обов’язково навчатимусь», – зауважила дівчина.

despor01

Черговий День відкритих дверей завершився спільними фото абітурієнтів з Михайлом Поплавським і схвальними відгуками від молоді про Київський університет культури.