Михайло Поплавський: «Формуйте в собі лідерів»

formvs01

На Дні відкритих дверей університет культури гостинно зустрічав абітурієнтів з міста Житомир, Дарницького, Дніпровського, Солом’янського та Печерського районів столиці.

Вступники відвідали інноваційні фахові лабораторії, обладнані сучасними мультимедійними приладами на кафедрах журналістики і міжнародних відносин, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, кіно і телебачення, дизайну і реклами, режисури і шоу-бізнесу, економіки, права та інформаційних технологій, хореографічного мистецтва, культурології, музичного мистецтва.

formvs01

Молодь особисто поспілкувалася з викладачами і студентами КУК, отримавши вичерпні відповіді на актуальні питання щодо вступної кампанії на 2017-ий рік, правил прийому, подачі документів та умов навчання у виші.

Університет працює за новітніми міжнародними стандартами та активно використовує досвід освітньої галузі європейських країн. Студенти проходять обов’язкову тримісячну професійно-практичну підготовку як в Україні, так і за кордоном. По закінченні вишу отримують подвійний диплом – українського та європейського зразка.

formvs07

Для випускників з дипломом «Молодшого спеціаліста» є свої переваги. Вони можуть вступати одразу на 2-й або 3-й курс навчання до університету культури без складання ЗНО.

На зустрічі з абітурієнтами Михайло Поплавський поділився з молоддю власним життєвим досвідом та дружніми порадами.

«КУК – це виш майбутнього, який є національним по формі, змісту, головне по духу.

Ви самі режисери свого життя. Ніхто за вас нічого не зробить. Ваша доля у ваших руках.

Потрібно боротися за своє місце під сонцем.  Постійно рухатися тільки вперед.

formvs12

Формулу успіху становлять – здорові творчі амбіції, мета, внутрішній стержень, характер та воля до перемоги. Формуйте в собі лідерів. Успішна Україна – успішні українці!

Бажаю вам щастя, добра, миру, любові, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

Натхненні зустріччю з Михайлом Поплавським та цікавою екскурсією, майбутні студенти зазначили, що обов’язково подаватимуть документи до Університету культури. Оскільки тут на них неодмінно чекають престижні спеціальності, змістовне навчання, якісна освіта, потужна матеріально-технічна база, незабутні студентські роки та успішне майбутнє після закінчення вишу.

formvs15