Михайло Поплавський: «Гідно пройдіть свій студентський марафон!»

gidnoproy-01

Святкування Дня знань в Університеті культури завжди відрізняється яскравістю вражень, нових переживань, надій і несподіваних зустрічей.Початок навчального року – це свято викладачів, студентів і батьків, яке неймовірним дивом об’єднує всіх. Цей день завжди насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

gidnoproy-01

Сьогодні День знань святкували студенти провідних факультетів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, дизайну і реклами, зв’язків з громадськістю і журналістики.

gidnoproy-03

Неповторні емоції, сміх, піднесений настрій переповнювали молодь та вирували весь день як на головній площі, так і в аудиторіях вишу.

gidnoproy-03

Першокурсники знайомились із майбутніми наставниками, відвідували фахові лабораторії, робили незабутні селфі на яскравих фотозонах та кайфували від творчої атмосфери.

gidnoproy-03

Із початком студентського життя молодь урочисто поздоровили зіркові викладачі, відомі професіонали своєї справи, студдекани і старшокурсники-активісти, побажавши драйвових буднів, успішного навчання і втілення професійних мрій.

gidnoproy-03

Найочікуванішим для першокурсників було привітання Михайла Поплавського:

gidnoproy-01

«Відсьогодні ви – студенти богемного вишу країни.

Щоб стати щасливими, ви маєте самовдосконалюватись, реалізувати свої творчі здорові амбіції та мати український гонор.

Пам’ятайте, потрібно хотіти максимум, щоб отримати мінімум. Ваш успіх – залежить тільки від вас!

Не бійтеся виділятись з натовпу! Будьте унікальними у своїй професії. Творіть власну історію та свою кар’єру.

Бажаю міцного здоров’я, оптимізму, віри в завтрашній день та шаленого студентського кохання.

Гідно пройдіть свій студентський марафон!».

Студенти гучно аплодували і дякували за вітання, обіцяючи Михайлу Поплавському втілити всі настанови.

Підсолодив настрій молоді святковий торт, прикрашений ягідними візерунками.

gidnoproy-03

Фінальним сюрпризом для першокурсників стала вечірня прогулянка на теплоході, наповнивши свято знань неймовірними враженнями і приємним спілкуванням у дружному колі студентів і викладачів Університету культури.