Михайло Поплавський: «КУК – вуз майбутнього!»

kukvum01

Київський університет культури розпочав традиційні Дні відкритих дверей для майбутніх студентів.

Першими гостями у 2017-му році стали більше трьохсот одинадцятикласників з Київщини.
kukvum02

Пройшовши реєстрацію у представників спеціального профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017», майбутні студенти відправились у захопливий екскурсійний тур науково-інноваційними навчальними лабораторіями Кафедри готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Кафедри журналістики і міжнародних відносин, Кафедри економіки, права та інформаційних технологій, Кафедри хореографічного мистецтва, Кафедри музичного мистецтва, Кафедри дизайну та реклами, Кафедри кіно і телебачення, Кафедри режисури і шоу-бізнесу, Кафедри культурології.

kukvum03

kukvum04

Унікальна дружня атмосфера, високотехнологічне оснащення аудиторій та по-справжньому сучасний інтер’єр з перших хвилин закохали абітурієнтів у КУК.

kukvum05

kukvum06

«Тут все просто ідеально! Прекрасний дизайн аудиторій, привітні студенти і викладачі. Усе в міру, гарно, зі смаком», – зазначила учениця Вишенської загальноосвітньої школи та майбутня студентка Кафедри індустрії моди Тетяна. Про університет абітурієнтка дізналась від друзів, які вже навчаються в Університеті культури та чимало розповідають про яскраві навчальні будні творчого вишу.

kukvum07

Своїм захопленням гості закладу також активно ділились між собою за смачними безкоштовними сніданком та обідом, які чекали на них у кафе.

kukvum08

Зокрема одинадцятикласник Олексій відзначив модерне обладнання, що призначене для якісного й комфортного навчання студентів, та брендовість і перспективність університету культури.

kukvum09

Особливу увагу абітурієнтів привернула співпраця КУК з відомими вищими навчальними закладами Європи, адже це дає можливість майбутнім спеціалістам проявити свої знання та вміння на міжнародному рівні.

kukvum10

«Я хочу стати учасницею програми «Подвійний диплом» у КУК! Наявність не лише українського диплома, а й європейського дає більше шансів отримати престижну роботу та гарантує краще життя», – зауважила одинадцятикласниця Людмила, яка планує вивчати в університеті культури дизайн одягу.

kukvum11

«Це зручно. Зараз багато хто їде за кордон для того, аби одержати європейський диплом. Але я хочу жити в Україні, тож мене приваблює перспектива одночасного навчання і в КУК, і, наприклад, у Польщі, без потреби залишати рідну країну», – додав учень Щасливського НВК Владислав.

kukvum12

kukvum13

Михайло Михайлович привітав гостей та запросив приєднатися до великої студентської родини найкращого університету України.

kukvum14

«Кожен з вас має мрію, шукає власний шлях до успіху, хоче мати успішну кар’єру, високий соціальний статус та бути гідним українцем. Проте якщо ви самі себе не створите, ніхто цього не зробить за вас. Ваша доля у ваших руках. Для того, щоб ви змогли реалізувати себе як особистості, у вас мають бути здорові творчі амбіції, мета та воля до перемоги», – зазначив Михайло Поплавський.

kukvum15

Розповідаючи про життя талановитих студентів в університеті, Михайло Михайлович наголосив на тому, що в Університеті культури до студентів ставляться шанобливо, поважають їх та цінують і підкреслив: «В Університеті культури студент – найвищий авторитет!».

Одинадцятикласникам Михайло Поплавський також розповів про «Зіркову школу лідерів», де кожен студент має змогу проявити свої лідерські якості та реалізуватись як особистість.

kukvum16

Відповівши на численні запитання абітурієнтів, Михайло Михайлович побажав молоді бути активними, цілеспрямованими, впевненими у собі та наполегливо рухатися до успіху:

«Ваш успіх починається з вас, вашого усвідомленого вибору професії. Не впустіть свій шанс бути щасливими!

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, щоб віра, надія та любов завжди були поруч. Університет культури чекає на вас!»

kukvum17

Після завершення Дня відкритих дверей майбутні студенти зі щирими усмішками фотографувалися біля університету, спілкувалися зі своїми новими друзями – студентами КУК – та ділилися враженнями від захопливої екскурсії Київським університетом культури.