Михайло Поплавський: «Майбутнє України за об’єктивною професійною журналістикою!»

obprof01

Університет культури став співорганізатором XV міжнародного фестивалю-конкурсу «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Головною метою заходу є залучення молоді до соціальної активності в громадському, культурному, економічному житті та виховання інтелектуально й духовно розвиненої молодої генерації.

Вже 15 років поспіль фестиваль-конкурс об’єднує десятки тисяч молодих журналістів України та багатьох інших країн. Цього року до участі у заході долучилися школярі з 30 міст і сіл Луганщини, Вінниччини, Дніпропетровщини, Донеччини, Запоріжжя, Кіровоградщини, Києва, Львівщини, Миколаївщини, Полтавщини, Харківщини, Чернігівщини, Черкащини і Чернівців, 9 міст 6 країн світу: Білорусі, Польщі, Нігерії, Китаю, Словенії та Туреччини.

«В Україні немає аналогів такого масштабу. Щороку ми отримуємо по кілька тисяч робіт. «Прес-весна» – це велика подія, яка допомагає майбутнім журналістам отримати нові знання і враження та відчути себе професіоналами», – відзначила координатор фестивалю-конкурсу Євгенія Петік.

obprof01

Для гостей та учасників «Прес-весни» були організовані фахові майстер-класи, захопливі екскурсії, працювали фото-зони, газетні і фото-вернісажі, а на інтерактивних майданчиках «Арт-медіа» партнери фестивалю – виші Києва – знайомили абітурієнтів із профільними спеціальностями.

Університет культури представляв Факультет журналістики і міжнародних відносин. Студенти консультували зацікавлених вступників щодо вступу та розповідали про переваги вишу.

obprof01

Столичні абітурієнтки Тетяна та Аля, які займаються в агентстві «ЮН–ПРЕС», вподобали Університет культури як один із найперспективніших навчальних закладів країни. «Виш сучасний, у ньому створені усі умови для комфортного навчання молоді. До того ж, в Університеті культури акцент зроблений на практичній підготовці, а це найголовніше для сфери журналістики!» – відзначили дівчата.

На прес-конференції організаторів та засновників фестивалю представники Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київського Палацу дітей та юнацтва, Інформаційно-творчого агентства «ЮН–ПРЕС», Національної спілки журналістів України, Академії української преси та Київського молодіжного центру висловили свої щирі привітання учасникам заходу.

obprof01

Університет культури презентував Михайло Поплавський. Звертаючись до присутніх, Михайло Поплавський відзначив актуальність теми конкурсу «Без мови немає народу, без пісні немає душі» і запросив учасників фестивалю на майстер-клас, що відбудеться 20 травня 2017 року у Клубі лідерів вишу.

«Українська пісня, українська мова – вічні, як небо і сонце. Пісня – це українські душа і серце. Це генетичний код нашої нації!

Важливо, що сьогодні професійна підготовка молодих журналістів починається ще у школі. Журналістика – важка і цікава професія! Ми бачимо майбутнє України з об’єктивною професійною українською журналістикою.

Фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах» – ваш перший крок до обраного фаху. Успіх – це природні данні плюс працелюбність, працездатність і мета. Атакуйте життя! Ви можете більше, ніж ви про себе думаєте!

Кафедра зв’язків з громадськістю і журналістики в Університеті культури – одна з найпотужніших в Україні. Запрошую вас до Університету культури. Наш девіз: «Талановитим вхід без черги!» – підкреслив Михайло Поплавський.

Найяскравішим моментом фестивалю-конкурсу стала урочиста церемонія нагородження переможців у номінаціях «Телефільм», «Газета», «Радіоробота», «Медіапроект», «Літературний твір», «Інтернет журналістика та ІТ», «Фоторепортаж», «Журналістська робота».

obprof01

Троє найкреативніших та найталановитіших учасників конкурсу отримали від Михайла Поплавського ексклюзивні подарунки – сертифікати на навчання протягом 5 років в Університеті культури за рахунок вишу. Володарями бажаних призів стали Марина Кучинська, Елізабет Плагеу та Анастасія Сліпченко.

obprof06

«Для мене цей сертифікат – майбутнє! Це можливість здобути найкращу освіту в Україні!» – поділилася своїми враженнями Марина Кучинська.

20 травня Міжнародний фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах» продовжить свою роботу у навчальних закладах Києва. В Університеті культури на гостей чекатиме унікальний майстер-клас від Михайла Поплавського.