Михайло Поплавський: «Молодь – майбутнє нашої країни!»

molmau01

Київський університет культури, як завжди, радо приймав на Дні відкритих дверей абітурієнтів із різних куточків України – з міста Стрий Львівської області, Теребовлі Тернопільської області, Гадяча Полтавської області, Нової Борови й Коростишева Житомирської області, Львова, Рівного, Кіровограда, Запоріжжя, Миколаєва.

Молодь приїхала, щоб ознайомитись з умовами вступної кампанії 2017 та особисто поспілкуватися з Михайлом Поплавським.

molmau02

Кожен вступник мав змогу поставити усі питання, що його турбували, й отримати вичерпні відповіді від студентів і викладачів. Гості цікавилися особливостями навчання у виші, насиченим культурним дозвіллям і можливостями професійного та особистісного розвитку. Особливо абітурієнтів вразила неповторна творча атмосфера, що панує у нас.

Під час екскурсії наші гості також дізналися, що студенти з першого курсу проходять практично-професійну підготовку не тільки у провідних установах і організаціях України, а й у країнах Європи. Також при університеті діє Українсько-польський центр культури і мови, де молодь вивчає іноземні мови, кожен студент має унікальну можливість навчатися за освітньою програмою «Подвійний диплом» та отримати одразу 2 дипломи – український і європейський.

molmau02

До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» можуть вступати на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Найбільш очікуваною та захопливою для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Без зайвої скромності, хочу сказати, що ви завітали до найкращого вишу країни. КУК – це вуз, який є національним по формі, змісту, а головне по духу. Вступаючи до університету ви потрапляєте в зону комфорту. Студентів навчають за новітніми міжнародними стандартами найкращі педагоги, провідні фахівці, майстри високого класу.

molmau35

У вас мають бути здорові творчі амбіції, мета, внутрішній стержень, генетичний код українця та воля до перемоги. Потрібно кожен день, з ранку до ночі, боротися за своє місце під сонцем. Життя любить наполегливих.

Кожен з вас – унікальна особистість. Творіть свою історію успішних українців. Ви – майбутнє нашої країни!», – сказав Михайло Поплавський.

Оксана з Кіровоградського професійного ліцею сфери і послуг здобуває освіту візажиста, тому продовжити навчання вона прагне в університеті культури за напрямом «Менеджер індустрії моди». Дівчині подобається створювати нові образи, експериментувати, вражати неповторною технікою макіяжу.

molmau01

Владислав, який навчається у ВПУ № 8 міста Стрий Львівської області, планує вступати до КУК за спеціальністю «Актор кіно». Хлопця надзвичайно вразили мультимедійні лабораторії Apple, знімальний майданчик і відеопавільйон Кафедри мистецтв. Він впевнений, що університет культури допоможе йому розкрити талант справжнього актора.

molmau01

У рамках Дня відкритих дверей для абітурієнтів, які мріють здобути освіту за напрямами «Журналістика» та «Дизайн», відбулись творчі конкурси й індивідуальні консультації від викладачів.

На Кафедрі журналістики і міжнародних відносин КУК для того, щоб виявити найбільш перспективну й обдаровану молодь, яка зможе розкрити свій потенціал у галузі журналістики, реклами і зв’язків з громадськістю, абітурієнтам запропонували створити розширену замітку та публічну промову кандидата на пост президента школи.

Конкурс журналістських талантів став чудовою нагодою для молоді проявити свої творчі здібності, мовну підготовку, логічне мислення, продемонструвати словниковий запас і розуміння специфіки журналістської діяльності.

molmau02

На майбутніх дизайнерів графіків-рекламістів і WEB-дизайнерів чекали завдання зі стилізації об’єкта графічною манерою. Дизайнери інтер’єру (3D-моделювання) виконували побудову об’ємно-просторової композиції. Ті, хто обрали професію дизайнера одягу та аксесуарів або дизайнера текстилю, демонстрували своє вміння гармонійно поєднувати форми, кольори, лінії. А майбутнім дизайнерам ландшафту запропонували побудувати площинні (фронтальні) композиції з окремих об’єктів. Виконуючи роботи, вступники мали змогу проявити власний рівень художньої підготовки і креативне мислення.

На консультаціях представники комісії проаналізували роботи учасників, надали практичні рекомендації щодо виконання завдань і вручили молоді сертифікати про успішне проходження творчого конкурсу.

molmau02

Одинадцятикласниця столичної школи № 235 ім. В. Чорновола Єлизавета з дитинства захоплюється малюванням, закінчила художню школу і є постійною учасницею олімпіад з образотворчого мистецтва. У КУК дівчина обрала спеціальність «Дизайнер ландшафту». «Під час навчання у школі важко знайти час на розвиток у мистецтві, але я не змогла пропустити таку важливу подію у КУК. Пробний творчий конкурс допоміг визначити рівень складності завдань, зрозуміти, над чим ще треба попрацювати. Тепер мені буде значно легше і спокійніше вступати влітку», – поділилася враженнями Єлизавета.

molmau01

Дні відкритих дверей і творчі конкурси у КУК тривають і надалі. Абітурієнти з усієї України у будь-який день можуть завітати до вишу і обрати улюблену спеціальність. Університет культури завжди відкритий для талановитої, креативної і амбітної молоді!