Михайло Поплавський: «Не бійтеся ставити високі цілі»

nebiystav02

В Університеті культури тривають Дні відкритих дверей. Сьогодні до університету завітали абітурієнти з міст Богуслав і Яготин Київської області, Кривого Рогу, Херсону та Шевченківського району столиці.

nebiystav03

Навчаючись в університеті культури студенти три місяці проходять безкоштовну професійну практичну підготовку за кордоном, в провідних європейських установах і організаціях. Також при університеті діє Українсько-польський центр культури і мови, де молодь вивчає іноземні мови та має унікальну можливість по закінченні бакалаврату отримати український та європейський дипломи.

Визначною подією Дня відкритих дверей для абітурієнтів стала зустріч з Михайлом Поплавським.

«Університет культури – виш європейського рівня з потужною матеріально-технічною базою та висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом. Студент тут знаходиться в зоні комфорту.

nebiystav10

Без вищої освіти важко зробити успішну кар’єру. У кожного має бути улюблена справа життя. Я раджу вам вступати саме до Києва. Столиця дає великі можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Не бійтеся ставити високі цілі, атакуйте життя та наполегливо йдіть до своєї мети.

Бажаю вам щастя, миру, добра, любові, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

До речі, випускники з дипломами «Молодшого спеціаліста» мають унікальну можливість вступу на 2-й або 3-й курс навчання до університету на будь-яку спеціальність.

Абітурієнтки Віталіна і Марина з Богуслава не стримували свого захоплення найкрутішим вишем країни. Дівчата розповіли, що побачивши університет на власні очі, переконалися: студенти забезпечені всім необхідним для реалізації своїх професійних цілей та становлення себе як особистості. Університет культури відкриває безліч можливостей для самореалізації.

nebiystav02

Майбутні студенти щиро дякували Михайлу Поплавському за VIP-прийом та надану можливість відвідати один з найкращих і найперспективніших вишів столиці.