Михайло Поплавський: «Рухайтеся вперед! Шукайте свій український шлях!»

Професор, доктор педагогічних наук, корифей українського PR Михайло Поплавський зустрівся з першокурсниками ФЗГіЖ, щоб вмотивувати їх до успішного навчання та самореалізації.

  • Радий вітати вас в Університеті культури! Ви зробили правильний крок у житті, вступивши до столичного вишу, адже столиця дає набагато більше можливостей для реалізації творчих амбіцій.

Ви обрали престижну та багатогранну професію піарника, професію майбутнього! Зірковий професорсько-викладацький склад кафедри, досвідчені практики та потужні науковці передадуть вам всі свої знання та вміння.

Ви потрапили в зону комфорту! Решта залежить від вас! Від вашої наполегливості, віри в себе та жаги до знань! Ми максимально надамо вам професійно-практичну підготовку, але ви також маєте займатися саморозвитком, – сказав Михайло Поплавський.

Спікер зосередив увагу на особливостях обраного молоддю фаху:

  • PR – це мистецтво переконувати, впливати на думки. Фахівець із PR повинен володіти розвиненою інтуїцією. Навіть, якщо ви будете знати усі теоретичні нюанси, але не матимете природного відчуття ситуації, ви нічого не досягнете.

Як фахівці маєте добре знати психологію, психоаналітику, політологію, соціологію тощо. Ви не станете піарником, якщо у вас немає бази знань і потенціалу.

Особливо молодь зацікавили лайфхаки ментора із професійної реалізації:

  • Хочу, щоб ви зрозуміли: головне – ви маєте робити те, що вмієте краще за інших. Утримати конкуренцію можна тільки так. Якщо ви бачите, що PR – не ваше, переорієнтуйте себе. Так ви отримаєте шанс реалізувати свої здорові творчі амбіції. Якщо у вас є драйв від улюбленої справи, аналітичний склад розуму і вам подобається сам процес такої діяльності – ласкаво просимо до професії. В майбутньому ви маєте із задоволенням йти на роботу і повертатися додому. Це шлях до щастя та успіху!

Для роботи на PR-ринку ви повинні бути наполегливими, навіть інколи агресивними, переходити в наступ. Атакуйте життя, беріть відповідальність на себе і будьте постійно в пошуку нових нестандартних рішень, неординарних ходів, миттєвої зміни тактики. Найголовніше, аби те, що ви плануєте, зуміли реалізувати. Просіть у Бога по максимуму, щоб отримати мінімум. Ставте перед собою найвищі цілі, а обравши, виконуйте свою роботу якомога краще. Забудьте про лінь і відмовки! Поки ви сумніваєтеся, інші – працюють. Не ризикуйте залишитися позаду і спостерігати, як вашу мрію втілює хтось інший.

Ваш шлях до успіху – це характер, знання, внутрішній стрижень і воля до перемоги!

Світ – сьогодні медійний: бізнес, політика, культура, все залежить від інформації. Ви повинні бути, як риба у воді, в соціальних мережах, творити власний імідж і репутацію. Це перспектива! Якщо ви будете цікаві підписникам, ваші проєкти викликатимуть емоції, будуть соціально значущими, то 100 відсотків вами зацікавляться роботодавці.

Не думайте, хто і що про вас каже, кожен із вас унікальний, потрібно розкрити цю унікальність! Будьте завжди на висоті, оригінальними, ні на кого несхожими.

Життя подібне до річки: якщо не рухається, то починає замулюватися й перетворюватися на болото. Не можна зупинятися, життя – це вічний рух. І щоб не випадати з потоку, необхідні жага до здійснення мети, прогрес. Залишайтесь оптимістами, цінуйте кожну хвилину, розвивайтеся, вдосконалюйтеся та самостверджуйтеся у суспільстві. Я до всього ставлюсь по-філософськи і хотів би, щоб і ви сповідували філософію лідерів, філософію переможців.

Мотиваційні настанови надзвичайно вражали першокурсників, які щоразу гучно аплодували неординарності і глибині думок спікера.

Наприкінці зустрічі Михайло Поплавський закликав першокурсників бути в тренді:

  • Живіть на позитиві ! Хороший настрій – це візитка успішної людини!

Кожен із вас повинен сьогодні задуматись «Де я є сьогодні?», «Де я буду завтра?» і «Що отримаю на виході?». Якщо ви це визначите, тоді зможете рухатись до своєї цілі. Але ви повинні не тільки чогось бажати та мріяти, а й робити кроки до успіху. Під лежачий камінь коньяк не тече. Коли здається, що весь світ налаштований проти вас, пам’ятайте, що літак злітає проти вітру, а не за вітром!

Девіз команди Університету культури «Жити, любити, творити і перемагати!» – цього і вам бажаю. Ми заряджаємо вас на успіх! Рухайтеся вперед і шукайте свій український шлях. Щастя, добра, оптимізму, віри в завтрашній день і шаленого студентського кохання!