Михайло Поплавський: «Ставте високі цілі!»

stavviscil-01

У День відкритих дверей до Університету культури завітала молодь зі столиці, Тернопільської та Львівської областей.

Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт 2018», молодь вирушила на екскурсію вишем. Спочатку абітурієнти відвідали Факультет режисури і шоу-бізнесу. ФРіШБ готує творчих професіоналів за спеціалізаціями «Режисер естради та масових свят», «Актор театру і кіно», «Режисер драматичного театру», «Менеджер індустрії моди», «Менеджер шоу-бізнесу». Ще навчаючись, студенти беруть активну участь в організації та проведенні концертів, фестивалів, шоу, театральних постановок, fashion-проектів. До того ж, відповідно до практично-професійної концепції розвитку особистості, на Факультеті режисури і шоу-бізнесу відбуваються творчі зустрічі, майстер-класи і тренінги. Варто лише згадати унікальні майстер-класи відомого кіноактора, режисера, сценариста Ахтема Сеітаблаєва; українського продюсера і генерального директора продюсерського центру Mamamusic Юрія Нікітіна; театрального критика і мистецького оглядача Олега Вергеліса.

stavviscil-01

Особливо молодь зацікавила інформація про можливість працевлаштування випускників на телеканалах, у продюсерських центрах та event-агентствах, в модельних агенціях та будинках моди, музичних і рекордингових компаніях та сучасних театрально-концертних компаніях.

stavviscil-01

Далі вступники завітали до Українсько-польського центру університету, де довідались про стажування за кордоном, курси вивчення іноземних мов і можливість отримати одразу два дипломи українського та європейського зразка.

Протягом усього Дня відкритих дверей молодь мала можливість оглянути усі навчально-практичні аудиторії і творчі лабораторії кожного факультету, по-справжньому зануритись у студентське життя та відчути неймовірно творчу атмосферу вишу. Гості відвідали факультети журналістики і міжнародних відносин; економіки, права та ІТ; кіно і телебачення; дизайну і реклами; музичного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; хореографічного мистецтва та культурології.

stavviscil-01

Найочікуванішою і найцікавішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським. Спілкування було надзвичайно теплим, інформативним та повчальним. Кожен мав змогу поставити запитання, висловити власну думку чи побажання.

stavviscil-01

«Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Я мрію, щоб українці навчалися в українських університетах. І я хочу, щоб ви стали успішними в Україні!» – звернувся до абітурієнтів Михайло Поплавський.

stavviscil-01

День відкритих дверей промайнув ніби за одну мить. Захоплена побаченим молодь робила яскраві світлини зі своїми друзями, студентами, педагогами, представниками штабу «Абітурієнт 2018», ділилась позитивними враженнями та обіцяла обов’язково повернутись до Університету культури студентами.