Михайло Поплавський: «Студенти – це майбутнє України!»

studcem04

Дні відкритих дверей у Київському університеті тривають.  Сьогодні найсучасніший виш країни відвідали гості зі столиці.

Екскурсія університетом завжди дуже різноманітна, але є традиції, які не змінюються:

• реєстрація;
  • селфі зі студентами
  • смачний сніданок
  • драйвова зустріч із Михайлом Поплавським
  • знайомство з факультетами й викладачами
  • ситний та смачний обід
  • фотосесія

Чудовий маршрут чи не так? Можна дізнатися багато корисного і цікавого й водночас відпочити разом з друзями та завести нових знайомих.

Під час зустрічі із професорсько-викладацьким складом нашого вишу майбутні першокурсники завжди ставлять багато запитань щодо процесу навчання, особливостей вступу і багато чого іншого.

studcem01

Що ж абітурієнти дізнаються під час днів відкритих дверей у Київському університеті культури:

• напрями підготовки, спеціальності, їхні особливості і як підготуватися до вступу на творчі спеціальності
  • перспективи професійного розвитку і подальше працевлаштування
  • програма «Подвійний диплом»
  • співпраця університету з іноземними вищими навчальними закладами

Гості університету мають можливість поспілкуватися зі студентами, які розповідають про студентське самоврядування, дозвілля, особливості лекцій і семінарів. Тобто отримують інсайдерську інформацію, яку не можна знайти у просторі Всесвітньої павутини.

studcem01

Київські абітурієнти, як ніхто інший знають, що Дні відкритих дверей допомагають визначитися із вибором професії, і заодно відчути себе студентом університету мрії.

Відвідавши всі структурні підрозділи навчального закладу, абітурієнти відзначили, що Київський університет культури – це сучасний ВНЗ, який вражає не тільки модерним інтер’єром, але й високим рівнем підготовки майбутніх спеціалістів.