Михайло Поплавський: «Створюйте свою історію успіху»

stvorsv-01

Абітурієнти з Білої Церкви, Шостки, Прилук, Вишгорода, Таращі, Калити і столиці завітали на День відкритих дверей до Університету культури.

Молодь з нетерпінням чекала на екскурсію вишем, тож після реєстрації вирушила знайомитись з активним студентським життям разом із гідами штабу «Абітурієнт 2018».

Спочатку вступники відвідали аудиторію для практичних занять Кафедри народної хореографії Факультету хореографічного мистецтва, де взяли участь у танцювальному майстер-класі і показали свої творчі здібності.

stvorsv-01

До речі, Кафедра народної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв була створена у 1970 році. Вона стала першою кафедрою в Україні, яка розпочала підготовку керівників самодіяльних танцювальних колективів із вищою освітою

Окрім народної хореографії, молодь також опановує на Факультеті хореографічного мистецтва такі спеціалізації: бальна хореографія, класична хореографія і сучасна хореографія.

1999 року на факультеті був створений ансамбль народного танцю «Київ». Учасники ансамблю на чолі з художнім керівником та балетмейстером Іриною Гутник гастролюють, популяризуючи народне хореографічне мистецтво в Україні та за кордоном. Колектив є лауреатом і дипломантом II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, переможцем всеукраїнських і міжнародних фестивалів-конкурсів у Словаччині, Нідерландах, Італії, Естонії, Польщі, Білорусі, Угорщині.

Варто відзначити, що випускники факультету працюють балетмейстерами, педагогами-репетиторами, викладачами вищих навчальних закладів, солістами професійних колективів, керівниками провідних хореографічних клубів та об’єднань України і світу (США, Аргентина, Польща, Естонія, Італія, Іспанія, Японія, Південна Корея, Сінгапур, Китай).

stvorsv-01

Надихнувшись атмосферою хореографічного мистецтва, абітурієнти побували в мультимедійних аудиторіях, новітніх науково-практичних і творчих лабораторіях факультетів дизайну і реклами; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; культурології; економіки, права та ІТ, а також знімальних павільйонах, фотостудіях і майстернях факультетів кіно і телебачення та режисури і шоу-бізнесу. Одинадцятикласники ознайомились із роботою студентського самоврядування, навчальними планами, дізнались інформацію щодо вступу та творчих іспитів.

stvorsv-04

Найочікуванішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

stvorsv-01

«Ваша доля – у ваших руках. Обирайте не вуз, а улюблену професію.

В Університеті культури ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції. Ставте собі мету, і як би важко не було йдіть крізь терни до зірок.

Сприймайте світ таким, яким він є.

Створіть свою історію успіху, особистий бренд, імідж і репутацію.

Атакуйте життя і живіть на позитиві.

Бажаю вам добра, любові та оптимізму!» – сказав Михайло Поплавський.

stvorsv-01

Бурхливі емоції супроводжували молодь протягом усієї екскурсії вишем, особливо, коли випала нагода продемонструвати власні таланти.

stvorsv-01

Під час зустрічі з Михайлом Поплавським Анастасія Василюк із Білої Церкви і Валерія Черней із Калити емоційно та проникливо зачитали ліричні вірші, викликавши вигуки «браво!» і бурхливі оплески

stvorsv-01

Своєю вокальною майстерністю вразила Олександра Голівець із м. Вишгород, яка чуттєво виконала українську народну пісню, підкоривши присутніх неймовірним голосом.

stvorsv-01

Обдарованість абітурієнток одразу відзначив Михайло Поплавський, запропонувавши навчання в Університеті культури за рахунок вишу. Від несподіваності дівчата не тямили свого щастя та дякували за надану їм можливість отримати вищу освіту за улюбленим фахом. Отже, в Університеті культури – можливо все!

Наприкінці зустрічі абітурієнти ділились яскравими враженнями про незабутньо проведений день у богемному вищому навчальному закладі, робили світлини та спілкувались зі студентами вишу. Як запевнили вступники, Університет культури по праву можна називати найкращим вишем країни.

stvorsv-04